YUNUSEMRELİ ÇOCUKLAR VOLEYBOL ÖĞRENİYOR

Yunusemre Belediyesi ve Yunusemre Belediyespor Kulübü, yaz spor okulları kapsamında düzenlenen voleybol kursu yoğun ilgi görüyor.

YUNUSEMRELİ ÇOCUKLAR VOLEYBOL ÖĞRENİYOR
13 Ağustos 2021 - 00:29

 

Yaz spor okullarının yoğun bir ilgi gördüğü Yunusemre Belediyespor Kulübü, yaz okulu voleybol kursu devam ediyor. Amaçlarının çocuklara sporu sevdirmek olduğunu belirten voleybol antrenörü Burcu Serbest Özdemir, 40 sporcu ile haftada 4 gün yoğun bir tempo ile çalışmalarına devam ettiklerini belirtti. Özdemir kursa ilişkin yaptığı açıklamada, “Amacımız çocuklarımızın gelişimini sağlamak. Voleybolu sevdirmek. Çocuklarımızın hayatında spora yer verebilmelerini sağlamak. Salı Çarşamba Perşembe ve Cuma günü  çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. 40 sporcumuz var. Altyapımıza sporcu yetiştirmeyi de hedefliyoruz” dedi.

 

“VOLEYBOL HAYATIMDA YER ALACAK”

 

Voleybolu çocukluğundan itibaren sevdiğini belirten sporculardan Buse Özdoğan, kursta keyifli zaman geçirdiğini belirtti. Özdoğan, “Küçüklüğümden bu yana voleybol oynamak istiyordum. Burada çok güzel zaman geçiriyorum. Yeni arkadaşlıklar ediniyorum. Hocalarım ile keyifli zaman geçirebiliyoruz. İlerleyebilirsem eğer turnuvalara katılmak istiyorum. Voleybol hayatımda bundan sonra da yer alacak” diye konuştu. Bir diğer kursiyer Zehra Dükenmez ise açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Voleybol hem zevkli hem de eğlenceli. İlerde belki takımlara da seçilebilirim. Yeni arkadaşlıklar ediniyorum. Voleybol benim hayatımda önemli bir yer tutuyordu. Yaz tatilimi değerli bir şekilde geçiriyorum. Arkadaşlarımla keyifli zaman geçirebiliyorum. Oynadıkça öğrendikçe voleyboldan keyif alıyorum. Bize olan desteklerinden dolayı Yunusemre Belediyesine teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Bu haber 895 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum