YUNUSEMRE'DE VEZNELER HAFTA SONU AÇIK OLACAK

YUNUSEMRE'DE VEZNELER HAFTA SONU AÇIK OLACAK
24 Kasım 2021 - 10:13


Yunusemre ilçesine ait Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi’nin 2021 yılı 2. taksit ödemeleri sürüyor. 30 Kasım Salı gününe kadar devam edecek vergi ödemeleri için vezneler hafta sonu açık olurken; Yenimahalle, Güzelyurt ve Muradiye’de de ödeme noktası kuruldu.
Her yıl iki taksit olarak tahsil edilen Emlak, Çevre Temizlik ve İlan Reklam Vergilerinin 2021 yılı ikinci taksit ödemeleri sürüyor.


30 Kasım Salı gününe kadar devam edecek ödemeler için vezneler önümüzdeki hafta sonu da 10.00 – 16.00 saatleri arasında açık olacak. Mükelleflerin evlerinden çıkmadan ebelediye.yunusemre.bel.tr adresi üzerinden ödemelerini yapabileceği gibi, hafta içi 09.00 – 16.00, hafta sonu ise 10.00-16.00 saatleri arasında Yenimahalle Eski Zabıta Müdürlüğü, Güzelyurt Millet Çarşısı ve Muradiye Ek Hizmet Binasında oluşturulan noktalarda ödemelerini yapabilecek. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Belediyemizde mesken ve işyerlerine yönelik emlak, çevre temizlik ile ilan ve reklam vergilerinin 2020 yılı 2. taksit ödemeleri 30 Kasım Salı günü sona erecek. Ödeme yapacak vatandaşlarımız için vezneler hafta sonu saat 10.00 – 16.00 arasında açık olacak. Mükelleflerimizin ödemelerini ebelediye.yunusemre.bel.tr adresi üzerinden yapabileceği gibi, hafta içi mesai saatlerinde ve hafta sonu belirtilen saatler arasında belediyemize gelerek veznelerimiz ile Yenimahalle Eski Zabıta Müdürlüğü, Güzelyurt Millet Çarşısı ve Muradiye Ek Hizmet Binasında nakit ya da kredi kartıyla yapabilir. Vatandaşlarımızın herhangi bir mağduriyet yaşamaması adına ödemelerini son güne bırakmamalarını önemle rica ediyorum.” dedi.


Bu haber 574 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum