Muharrem KAZER

Muharrem KAZER

SPORA DAİR

VOLEYBOL ŞÖLENİ ARDINDAN

01 Aralık 2021 - 13:30
Manisamızda sportif faaliyetler tam gaz devam ediyor. Geçtiğimiz haftada Manisa voleybolda başarılı bir sportif faaliyete daha imza attı.


Yunusemre Belediyesi’nin destekleri ile beşinci kez Atatürk Veteranlar Voleybol Turnuvası  26-28 Kasım tarihleri arasında Manisa’da yapıldı.
3 gün süren turnuvada maçlar Manisa’da Çok amaçlı, Manisa Lisesi, Atatürk ve Cbü Spor Salonlarında yapıldı.
Şampiyona bayanlarda+31,+37,erkeklerde+35,+45,+50 yaş kategorilerinde yapıldı.
 
Son günde şampiyon olan takımlara madalya ve kupa takdimi yapıldı. Ayrıca turnuvada en iyilere de şilt ve madalya takdimi yapıldı.

3 güm süresince Manisa Türkiyemizin değişik yerlerinden voleybolcuları ağırladı. Hangi yaşta olursa olsun spor ve voleybol sevgisi insanları Manisa’da buluşturdu. Turnuvanın finalinde mutlu yüzler de bunun göstergesi oldu.

Manisamızda 5.kez düzenlenen voleybol şölenini başarı ile düzenleyen başta Manisa voleybol il temsilcisi Ahmet Dalkıran olmak üzere, turnuvaya destek veren Yunusemre Belediyesi, Manisa  Gençlik ve Spor İl  Müdürlüğü ile emeği geçen herkes alkışı hak etti.

Bu arada voleybol haberleri ile basında beni ödüle layık gören  Manisa  Voleybol il temsilcisi Ahmet Dalkıran’a da sonsuz teşekkürlerimi iletirim.
Manisa voleybolunun da doğru yolda ilerlediğini görmek te çok büyük memnuniyet verici.

İyi ve sağlıklı Günler Dilerim.
 

Bu yazı 4837 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum