Muharrem KAZER

Muharrem KAZER

SPORA DAİR

SEÇİMLER VE SONRASI….

13 Temmuz 2021 - 00:09


Manisamız spor alanında Haziran ayı sonunda ve Temmuz’un ilk haftasında 2 seçim yaptı ve Manisa Askf ile Manisa Tüfad başkanları seçildi.
İlk olarak pandemi kurallarına uygun olarak yapılan seçimde Manisa Amatör Kulüpleri Federasyonu seçimi Atatürk Spor Salonunda yapıldı. Yapılan seçim sonunda mevcut başkan  Erol Timur ile eski başkanlardan İsmail Aydın yarıştı. Yapılan seçim sonunda Erol  Timur Koltuğunu  koruyarak başkan seçildi.
Bundan bir hafta sonra yine aynı yerde Manisa Futbol Antrenörleri Derneği seçimi yapıldı. Mevcut başkan Özer Şenoğlu ile aday olan Mehmet Dağdelen yarıştı. Oldukça çekişmeli seçim sonucunda mevcut başkan Özer Şenoğlu ve ekibi koltuğunu korudu. Manisa Tüfad yönetiminde yer alan bir fert olarak ekibimizle inşallah çıtayı daha da yukarılara taşıyacağız.

Manisa’da yapılan iki seçim de demokratik bir ortamda yapıldı. Seçim sonunda mevcut iki başkana da delegeler güvenoyu vererek devam dediler. İki başkanımızı da tebrik ederim.
Yarışa katılan tüm adaylara bizlere bu atmosferi yaşattığı için teşekkür ederim. Demokratik ortamlarda tabiki yarışlar olur ve olacaktır. Ancak burada da kazananın her zaman Manisamız sporunun olması.
Seçimlerin gelip geçeceği, asıl olanın da seçim sonrasında Manisa futbolunun ve antrenörlerinin daha yukarılara taşınması için neler yapılacağı. Bu iki paydaşın da yeni projelerle kafa yorarak gelişimi daha yukarılara taşıması önemli.

Sağlıklı ve Mutlu Günler.
 

Bu yazı 7773 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum