Muharrem KAZER

Muharrem KAZER

SPORA DAİR

SEÇİM ZAMANI…

21 Haziran 2021 - 00:10Pandemi nedeniyle ertelenen Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (MASKF) ve Manisa Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Seçimleri (TÜFAD) yapılacak.

Manisa spor kamuoyu bugünlerde seçimlere kilitlenmiş durumda. Ertelenen seçimler bu ay içerisinde ve temmuz başında tamamlanmış olacak.

Manisa Askf’de mevcut başkan Erol Timur ile  7 yıl başkanlık yapan İsmail Aydın  yarışacak. Bu seçimin sonucunda kazanan aday 3 yıl  başkanlık koltuğuna oturacak.

Manisa Tüfad başkanlığı için de mevcut başkan Özer Şenoğlu ile uzun yıllar Tüfad genel sekreterlik görevini yürüten Mehmet Dağdelen yarışacak. Burada da kazanan aday 3 yıl Manisa Tüfad başkanlığı koltuğuna oturmuş olacak.
Pandemi koşullarının devam ettiği ve spor faaliyetlerinin sınırlandırıldığı bu zor günlerden geçerken bu iki seçimin de Manisa spor camiasına hayırlar getirmesini temenni ederim.

Ancak, koltuğa kim oturursa otursun Manisa futbol ve antrenörlerini bir adım daha ileri götürme konusunda çok daha fazla çalışması gerekecek.

İki  seçimde de  son sözü delegeler söyleyecek. Kazananın Manisamız olması temennisiyle.

İyi ve sağlıklı günler dilerim.
 

Bu yazı 7905 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum