Muharrem KAZER

Muharrem KAZER

SPORA DAİR

FUTBOLUN GÖNÜL ELÇİSİ "TUĞBA YIKMAZ"

17 Kasım 2021 - 10:36 - Güncelleme: 17 Kasım 2021 - 11:45Uzun zamandır oynanmayan Manisa amatör lig maçlarında 3.hafat geride geride kaldı.

Özlemin çok fazla olduğu ve pandemi gölgesinde devam eden liglerde bazı konularda zorluklar yaşansa da yaşanan güzellikler de yüzleri gülümsetiyor.

Akhisar ilçesi Mecidiye Mahallesi futbol kulübü çok kısa sürede 2.amatör kümeden süper amatör kümeye kadar yükseldi. Bu takımın başarısında mahalleli ile birlikte koşan bayan yönetici Akhisar Mecidiyeli olan Tuğba Yıkmaz’ın da başarıya katkıları çok fazla.
Mecidiyespor’un başarısı için elinden geleni yapacağını ve futbolu çok sevdiğini ifade eden Tuğba Yıkmaz aynı zamanda avukatlık yapıyor.

KARAKÖYSPOR FK’DAN ÇİÇEK TAKDİMİ
Manisa süper amatör kümede mücadele eden Karaköyspor Fk başkanı Osman  Yıldırım’da  rakip takımın  yöneticisinin bayan yönetici olduğunu  öğrenince  duyarsız kalmadı. Manisa’da amatöre Emin Kaçar’dan sonra hizmet etmeye devam eden ender insanlardan olan başkan Osman Yıldırım 8 Eylül Stadında oynanan maçın öncesinde kızı Hira Nur Yıldırım ile  Mecidiye Tarımspor Kulübü Yönetim kurulu üyesi Tuğba Yıkmaz'a çiçek takdim etti ve amatör futbola hizmette gönüllü olduğu için de  Tuğba Yıkmaz’a çok teşekkür etti.
Maç boyunca kulübede heyecanlı olduğu gözlenen Tuğba Yıkmaz Hanım da   8 Eylül  Stadı tribünlerinde  de takdir topladı.

SONUÇ

Futbolun güzelliklerinden biri daha hafta sonunda Manisa 8 Eylül Stadı’nda yaşandı. Amatör futbolda gönül elçisi olan bayan yönetici Tuğba Yıkmaz kocaman alkışı hak etti. İnşallah güzel ülkemde amatör futbolun güzelliklerini bu şekilde yaşatacak güzel insanların sayısı artar.

Sağlıklı Günler Dilerim.

 

Bu yazı 3845 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum