Muharrem KAZER

Muharrem KAZER

SPORA DAİR

BÖLGESEL AMATÖRDE DÜDÜK ÇALIYOR

08 Haziran 2021 - 00:01

2020-2021 sezonu amatör kümede pandemi nedeniyle oynatılmayan liglerde bölgesel amatör küme maçları ile futbol hasreti sona ermiş oluyor.


2020-2021 sezonu Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'de heyecan nihayet 9 Haziran’da oynanacak maçlarla başlıyor.


Manisa'dan 4 takımın mücadele edeceği bölgesel amatör ligde ilk hafta maçları saat 17.00’da başlayacak.

Spor Toto Bölgesel amatör ligde (BAL) 2020-2021 sezonunda Yunusemre Belediyespor, Manisa Sanayispor, Yunusemre Belediyespor, Bieksper Hacırahmanlıspor, Nk Karavan Ahmetli Belediyespor ile 4 takımlı grupta maçlarını çift devreli olarak yapacak. Hızlandırılırmış bir lig oynatılarak çok kısa sürede sonuca ulaşılmış olacak. Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 3. Grup 1. Haftada ise, Manisa Sanayispor-Yunusemre Belediyespor, NK Karavan Ahmetli Belediyespor-Bieksper Hacırahmanlıspor maçları oynanacak.

Her bölgede grup birincisi olan 8 takımın tarafsız grup merkezlerinde tek maç eleme usulü oynayacakları çeyrek final, yarı final ve final müsabakaları sonunda bölge birincisi olan 4 takım Misli Com 3.Lig'ine çıkma hakkı kazanacak. Düşme olmayacak.


SON SÖZ
Bölgesel amatör kümede tüm pandemi kurallarının geçerli olacağı ve seyircisiz oynanacak maçlar. Bu hafta içinde başlayacak olan ligde tüm takımlara ve Manisamızın takımlarına başarılar dilerim. İnşallah bu sezon da 1 takımımızı Misli Com 3.lige yollarız.


 Sağlıklı günler dilerim.
 

Bu yazı 5829 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum