VİZE VE TRANSFER İŞLEMLERİ "SADECE" BÖLGESEL AMATÖRDE YAPILACAK!

2020-2021 sezonunda başlayan amatör futbolcuların filiz lisans, vize ve transfer lisans işlemlerinin sadece bölgesel amatör lig için yapılacağı duyuruldu. Evrakların da   Bölge Müdürlüklerine ASKF’lerce yetkilendirilen bir yönetici tarafından elden teslim edileceği veya kargo ile gönderileceği ifade edildi.

 VİZE VE TRANSFER İŞLEMLERİ "SADECE" BÖLGESEL AMATÖRDE YAPILACAK!
16 Şubat 2021 - 00:02


 2020-2021 sezonu için TFF Amatör İşler Müdürlüğü tarafından Futbol İl Temsilcilerine yollanan duyuruda şöyle denildi.


“Amatör futbolcuların filiz lisans, vize ve transfer lisans işlemlerinin 15 Şubat 2021 tarihinde yapılmaya başlanacağı duyurulmuştu. 263 KULÜP,2005 VE ÜSTÜ DOĞUMLU SPORCU

Şimdilik sadece 2020-2021 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’ e katılması kesinleşen 263 kulübün BAL’da oynama yaşı uygunluğu olan 2005 ve daha büyük doğumlu futbolcularının filiz lisans, vize ve transfer işlemleri yapılacağı ifade edildi.

Yerel liglere katılacak amatör kulüplerimizin lisans işlemleri Amatör İşler Kurulu’ nun konuyla ilgili bir duyurusu yapılıncaya kadar kesinlikle yapılmayacaktır.TFF Bölge Müdürlüklerimiz lisans evraklarını kulüplerden direkt almayacak olup Covid-19 salgınının devam ettiği dikkate   alınarak evraklar Bölge  Müdürlüklerine ASKF'lerce yetkilendirilen  bir yönetici tarafından elden teslim edilecek  veya  kargo ile ​​​​ gönderilecektir. Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim. ”denildi.

Muharrem KAZER
 
Bu haber 2039 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum