ÜÇPINARSPOR'DAN AÇIKLAMA GELDİ

Yuntdağ Cup 5 futbol turnuvası yarı final Üçpınar - Çaltepe maçında sahaya çıkıp formaları bıraktıktan sonra sahadan ayrılan Üçpınarspor teknik sorumlusu Umut Nişli ve takım kaptanı Gökhan Ergül tarafından açıklama yapıldı.

ÜÇPINARSPOR'DAN AÇIKLAMA GELDİ
18 Ocak 2022 - 17:25 - Güncelleme: 09 Şubat 2022 - 10:31Yuntdağ Cup 5 futbol turnuvası yarı final Üçpınar - Çaltepe maçında sahaya çıkıp formaları bıraktıktan sonra sahadan ayrılan Üçpınarspor teknik sorumlusu Umut Nişli ve takım kaptanı Gökhan Ergül tarafından yapılan açıklamada,
"Yuntdağ Cup5 turnuvasında başlarken kendi köyünün gençlerinden oluşan takım listesi verildi. Bu liste içerisinde köy dışından yabancı olarak 2+1 oynatma şansı tanındı . Fakat biz Üçpınarspor olarak kendi gençlerimiz ile bugüne kadar geldik."denildi.

9 YABANCI
Yarı final maçı olan Çaltepespor-Üçpınarspor maçı öncesi kurallar dışına çıkıldığı ve maçtan önce turnuva komitesine itiraz edildiği ifade edilerek,
" Yarı final maçında rakibimiz Çaltepespor idi ve karşı takımın oyuncuları ilk başladığı oyuncular olmayıp, aksine yabancı oyuncu sayısını 9 kişi olarak belirledik.
Turnuva yönetimi biz maçtan önce itiraz etmemize rağmen herhangi bir yaptırım yapmadı.
Yapılması gereken Çaltepespor'un kural ihlali yaptığı için turnuvadan men kararı verilmesi idi. Biz haklı olarak maça başlayıp, turnuva yönetimi ni protesto ederek formamızı çıkarıp yere bırakıp bekledik ve alkış eşliğinde  yaptık ve sahadan ayrıldık ."denildi.
NEDEN CANLI YAYIN KESİLDİ?

Turnuvada bu ana kadar yapılanlar canlı yayında neden paylaşılmadı ve neden herhangi bir yorum yapılmadı.
Adaletli olmayan turnuva ,turnuva değildir. " diyerek sözlerini tamamladılar.
 
Bu haber 1496 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum