TURGUTLUSPOR'UN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ ATİLLA GERİN OLDU

Turgutluspor yeni teknik direktörü Atila Gerin; Başkan Taner Kestaneci'nin katılımıyla tesislerde düzenlenen imza töreninde kendisini Turgutluspor'a bağlayan sözleşmeye imza attı.

TURGUTLUSPOR'UN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ ATİLLA GERİN OLDU
28 Ekim 2021 - 09:59


Atila Gerin’in ekibinde kaleci antrenörü Ümit Yavuz’un yer alacağı belirtildi. Sezon sonuna kadar anlaşmaya varılan Atila Gerin, imza töreni sonrası yaptığı kısa açıklamada, “Turgutluspor gibi köklü bir camiada göreve başladığım için mutluyum. Bana bu görevi laik gören Başkanımız Taner Kestaneci ve yönetim kurulumuza teşekkür ederim. Başkanımız, yönetim kurulumuz, teknik ekibim, oyuncularımız ve personelimiz ile birlikte Turgutluspor’u laik olduğu yere getirmek için çalışacağız. Anlaşma her iki taraf içinde hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.
Atila Gerin gibi tecrübeli bir hocaya takımı emanet ettikleri için mutlu olduklarını belirten Kulüp Başkanımız Taner Kestaneci, “Öncelikle anlaşma her iki taraf içinde hayırlı ve uğurlu olsun. Atila Gerin hocamıza olan inancımız tam. Tecrübesine inanıyor ve güveniyoruz. Hep birlikte Turgutluspor’u hak ettiği yerlere getireceğiz.” Dedi.118
Erişilen Kişiler
1
Etkileşim
Öne Çıkarılamıyor


Beğen
Yorum Yap
Paylaş
Bu haber 663 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum