TEKİN TATLICIOĞLU FUTBOL ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ

Manisa Tüfad Şubesi olarak yaptığı hizmetlerle unutulmayacak, daima anılacak Onursal Başkan Tekin Tatlıcıoğlu adına düzenlenen futbol turnuvası 16 takımın katılımı ile Evrenos Kasap Emin Kaçar Spor Tesislerinde yapıldı.

TEKİN TATLICIOĞLU FUTBOL ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ
19 Kasım 2021 - 20:40
Şenlik şeklinde yapılan turnuvada Manisa il ve ilçelerinden 2010 doğumlu sporcular mücadele etti.

Manisa Tüfad Şubesi Onursal Başkanı Tekin Tatlıcıoğlu anısına düzenlenen  futbol turnuvası, Tüfad Manisa Şubesi ve Yunusemre Belediyesi’nin katkılarıyla yapıldı.
Tüfad Manisa Şubesi Yönetim Kurulu Adına Başkan Özer Şenoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Yunusemre Belediye Başkan Vekili Arif Alkan, Yunusemre Belediyesi Başkan Yardımcısı Ahmet Aksoy, Manisa Askf Başkanı Erol Timur, Yunusemre Belediyesi Spor İşleri Müdürü Abdullah Can, Manisa Futbol il temsilcisi Behçet Atlı turnuva finalini  birlikte izledi.
Turnuva finalinde Salihlispor ile Manisa Fk, üçüncülük maçında ise Akhisar Yıldırım ile Poyraz Gençlik karşı karşıya geldi.

Turnuvayı Salihlispor şampiyon tamamladı.Turnuvada Manisa FK ikinci, Akhisar Yıldırımspor 3. Ve Poyrazspor 4.oldu.Turnuvada ilk 4 takıma kupa ve katılım gösteren tüm takım sporcularına ve antrenörlere katılım belgesi verildi.

 
Bu haber 845 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum