SOSYAL MEDYADAN UZAKLAŞTI TÜRKİYE 3'SÜ OLDU

2020'de  bayanlar boks şampiyonasında Türkiye 2'si   2021 yılında  daha yeni yapılan şampiyonada Türkiye 3'sü  oldu. Derslerinin başarısı da artan İlayda Kaya   Ailesinin ve Manisa'nın gururu oldu.

SOSYAL MEDYADAN UZAKLAŞTI TÜRKİYE 3'SÜ OLDU
23 Eylül 2021 - 00:01


Manisa'da yaşayan 14 yaşındaki  İlayda Kaya  Sosyal medyadan uzaklaşmak için başladı boks sporunda  2020'de  bayanlar boks şampiyonasında Türkiye 2'si   2021 yılında  daha yeni yapılan şampiyonada Türkiye 3'sü  oldu. Derslerinin başarısı da artan İlayda Kaya   Ailesinin ve Manisa'nın gururu oldu.

Manisa'da yaşayan 14 yaşındaki  İlayda Kaya  disiplinli ve planlı çalışması  sonucu  2020'de  bayanlar boks şampiyonasında Türkiye 2'si   2021 yılında  daha yeni yapılan şampiyonada Türkiye 3'sü  oldu. Yaptığı  başarılarla çevresine ve arkadaşlarına örnek olan İlayda Kaya hedefinin milli takıma girmek olduğunu   Türkiye'yi    Avrupa da Dünya da temsil etmek istediği söyledi.İlayda Kaya  sözlerine şöyle devam etti;

"Disiplinli çalıştım  antrenmanlarımı hiç  kaçırmadım. Antrenmanlarımı düzenli ve  antrenörümle birlikte yaptım. Sporum sayesinde derslerime daha çok yoğunlaştım ve derslerimde başarısı arttı. sosyal medyadan  uzaklaştım. Arkadaşlarımında  spora başlamasını tavsiye ederim. sosyal medyadan uzaklaşmalarını derslerine  yönelmelerini tavsiye ederim" şeklinde konuştu.
 
Bu haber 800 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum