SİYASETİN GENÇ YÜZÜ ÖLÜMDEN DÖNDÜ !

Önceki gün aniden rahatsızlanan ve nefes almakta güçlük çeken, vücudunun sol yanında çeşitli ağrılar hisseden Manisa siyasetinin genç yüzü; Türkiye Değişim Partisi Manisa İl Başkanı Hüseyin Sürel ölümden döndü. Hüseyin Sürel’e Manisa Şehir Hastanesi’nde  yapılan anjiyonun ardından, stent takıldı.

SİYASETİN GENÇ YÜZÜ ÖLÜMDEN DÖNDÜ !
08 Aralık 2021 - 12:38


Çalışkanlığı, güler yüzü ve dürüstlüğü ile bilinen Türkiye Değişim Partisi Manisa İl Başkanı Hüseyin Sürel,önceki gün aniden rahatsızlandı. Sürel; göğüs, boyun, çene, sol kol ve sırtının sol tarafında hissettiği farklı şiddetteki ağrılar, nefes darlığı şikayeti ile Manisa Şehir Hastanesi’ne gitti. Siyasetin genç yüzü Hüseyin Sürel’in Manisa Şehir Hastanesi’nde yapılan tetkiklerinde, kalbindeki bir damarın yüzde 80 oranında tıkalı olduğu ortaya çıktı.
Türkiye Değişim Partisi Manisa İl Başkanı Hüseyin Sürel’in Şehir Hastanesi’ndeki ilk müdahalesini; Acil Servis hekimi İbrahim Onultmak yaptı. Hüseyin Sürel daha sonra yapılan tetkikler sonucunda;  Kardiyoloji Uzmanı Dr.Mehmet Burak Özen tarafından Manisa Şehir Hastanesi Koroner Yoğun Bakım Ünitesi’nde gözlem altına alındı ve anjiyografi servisinde anjiyosu yapıldı. Daha sonra ise  kalbi besleyen, koroner damardaki yüzde 80’e ulaşan darlığı ve tıkanıklığı açmak için  Hüseyin Sürel’e stent takıldı.
Bir süre hastane yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Hüseyin Sürel, daha sonra taburcu edildi. Durumunun yavaş yavaş  iyiye doğru gittiğini ifade eden Hüseyin Sürel; bir süre evinde dinlendikten sonra çalışma hayatına yeniden döneceğiniifade etti. Sigara kullanmayan Hüseyin Sürel’in  yaşadığı sağlık sorununu yoğun strese  bağlayan doktorları; iş ve sosyal yaşamını daha dingin geçirmesini tavsiye etti. 
Bu haber 674 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum