Saruhanlı'da Lunapark ve Hediyelik Eşya Sergilerine Büyük İlgi

Saruhanlı Belediyesi tarafından düzenlenen "14. Altın Üzüm ve Kültür Festivali" etkinlikleri kapsamında ilçe merkezinde kurulan hediyelik eşya stantları ve lunapark vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

Saruhanlı'da Lunapark ve Hediyelik Eşya Sergilerine Büyük İlgi
13 Eylül 2021 - 10:15


İlçe merkezinde Hükümet caddesine kurulan hediyelik eşya sergilerini gezen vatandaşlar alışveriş yapma imkanı bulurken, çocuklar ise Lunaparkta eğlenmenin keyfini yaşadı.

İlçede 10 gün süreyle açık kalan hediyelik eşya stantları ve lunapark, Saruhanlı'ya renk kattı. Belediye Başkanı Zeki Bilgin de zaman zaman alanı gezerek vatandaşlarla sohbet etti ve çocuklara oyuncaklardan ücretsiz olarak faydalanabilmeleri için bilet dağıttı.14. Altın Üzüm ve Kültür Festivali'nin coşkulu etkinliklerle sona erdiğini ifade eden Başkan Bilgin, "Kültür ve Sanat alanında halkımızın beklentilerini karşılıksız bırakmayacağız. Saruhanlı Belediyesi olarak bizlerde yöremizin temel geçim kaynağı olan üzümün tanıtımı ve daha geniş çevrelere duyurulması için bu festivali düzenliyoruz. Bu noktada festivalimizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.
 
Bu haber 1294 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum