SARUHANLI'DA 3 FUTBOL SAHASI YENİLENİYOR

Manisa Saruhanlı ‘da amatör küme takımların kullandığı 3 futbol sahasının sentetik yapılması ihale sürecinin başlayacağı açıklandı.

SARUHANLI'DA 3 FUTBOL SAHASI YENİLENİYOR
14 Ekim 2021 - 00:05 - Güncelleme: 14 Ekim 2021 - 07:22Saruhanlı’ da çim sahaların sentetik yapılmasının gündeme gelmesi ile başlayan saha sıkıntısı ile ilgili olarak ilk hamleyi Manisa Askf yaptı.


3 çim futbol sahanın ihale sürecinde olduğu ve 7-8 ayda tamamlanacağının bilgisini aldıklarını ifade eden Manisa Askf ‘de 1.nci amatör küme kura çekiminde saha sıkıntısını en aza indirmek için Saruhanlı takımlarını yaz liginde oynamasını karar verdi.

Bu arada Gençlik spor il müdürlüğü yetkilileri de ihale sürecinde olan sahaların en kısa sürede başlayacağını ve maç, idman sıkıntısı yaşayan süper amatör kümede mücadele eden Halitpaşaspor’a da Gençlik ve spor müdürlüğü tarafından yardımcı olunduğu bilgisi verildi.

6 FUTBOL SAHASI VAR


Saruhanlı’ da merkez, Hacırahmanlı ve Halitpaşa’daki sahaları sorumluluğu ve bakımı gençlik sporda iken, Mütevelli, Koldere ve İshakçelebideki  çim sahaların sorumluluğu ise Saruhanlı Belediyesi tarafından yapılıyor.
 
Bu haber 914 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum