MÜSİAD Manisa Şubesinden Masa,raf ve Kitap desteği

Milli Eğitim Bakanlığı’nın "Kütüphanesiz Okul Kalmayacak" projesi kapsamında MÜSİAD Manisa Şube Başkanlığı tarafından 50 adet masa, 50 adet raf ve kitap desteğinde bulunuldu.

 MÜSİAD Manisa Şubesinden Masa,raf ve Kitap desteği
24 Kasım 2021 - 17:38
İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Akkuyu, Müdür Yardımcısı Fevzi Yüksel, MÜSİAD Manisa Şube Başkanı Abdurrahman Rüzgar ve yönetim kurulu üyelerinin katılımlarıyla Yunusemre Cumhuriyet İlkokulunda teslim töreni yapıldı. 

MÜSİAD Manisa Şube Başkanı Abdurrahman Rüzgar,  “Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mehmet Emin Ercan bir yerde konuyu açınca biz de üyelerimizle, arkadaşlarımızla Milli Eğitimin yapacak olduğu projede yer almak istedik. Üyelerimizle yaptığımız istişareler neticesinde Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne 50 tane çalışma masası, 50 tane kütüphane dolabı hayırseverlerimiz arkadaşlarımızın desteği ile teslimi yaptık. Okullarımız önemli. Gelecek nesillerimizin yetişmesi için bu kütüphaneler daha da önemli. İnşallah tüm kardeşlerimiz arkadaşlarımız, öğrencilerimiz buradaki kitaplardan istifade ederler. Bu mekanlarda daha güzel eğitimlerini devam ettirirler. Milli Eğitim Müdürlüğümüze de bize bu projede yer almamıza katkı sağladıkları için teşekkür ederiz” diye konuştu. 
Manisa İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Akkuyu, Milli Eğitim Müdürlüğü olarak MÜSİAD Manisa Şubesi desteklerinden dolayı teşekkür etti. Akkuyu, “Bakanlığımızın Kütüphanesiz Okul Kalmasın Projesi çerçevesinde zaten bütün okullarımızda kütüphane yapılmasıyla ilgili bir çalışma var.  Ödenekler gönderildi. Bütün okullarda kütüphaneler hazır hale getiriliyor. Ama eksik olan noktada MÜSİAD bizde varız dedi. .Bu şekilde Milli Eğitime, öğrencilere, öğretmenlere destek oldu. Katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Umarız çocuklarımız bu kütüphanelerde okumanın önemini anlarlar” diye konuştu.
Bu haber 616 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum