MURADİYE'DE SU SORUNU İÇİN YENİ SONDAJ

MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesine bağlı Muradiye Mahallesine su temini sağlamak amacıyla açtığı yeni içme suyu sondajına pompa montajı gerçekleştirdi.

MURADİYE'DE SU SORUNU İÇİN YENİ SONDAJ
23 Ekim 2021 - 10:49


Tüm bağlantıların yapılmasının ardından mahalleye kesintisiz ve daha sağlıklı su sağlanacak. Mahalle muhtarı Eyüphan Aykıran, “Yapılan çalışmalar ile inşallah mahallemizde yaşanan su sıkıntıları bitecek. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün ve ekiplerine sorunlarımızı çözmek için verdikleri mücadeleden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde sağlıklı suya erişim için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Yunusemre ilçesine bağlı Muradiye mahallesine su temini sağlamak amacıyla saatte 50 ton su verimliliğine sahip yeni sondaj kuyusu kazandırıldı. Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından da pompa montajı yapıldı. Tüm bağlantıların yapılmasının ardından vatandaşlara ulaşan suyun daha sağlıklı ve kesintisiz olması sağlanacak. Muradiye mahalle muhtarı Eyüphan Aykıran, “Mahallemize kesintisiz ve daha verimli su temini için açılan sondajdan verimli su geliyor. Gerekli bağlantıların da yapılmasından sonra inşallah bu mahalle yaşanan su sıkıntıları bitecek. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e ve ekiplerine sorunlarımızı çözmek için verdikleri mücadeleden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.   
Bu haber 611 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum