MANİSASPOR'DA YENİ BAŞKAN ÜMİT ATLI OLDU

Manisaspor olağanüstü genel kurul yapma kararı ardından Tarık Almış Spor Tesislerinde yapılan seçimde  Manisaspor'da  yeni başkan Ümit Atlı oldu.

MANİSASPOR'DA YENİ BAŞKAN ÜMİT ATLI OLDU
23 Kasım 2021 - 17:38


Bölgesel Amatör ligde mücadele eden Manisaspor'da yeni başkan Ümit Atlı oldu.

Manisaspor Tarık Almış Spor Tesislerinde yapılan olağanüstü genel kurula Manisa Askf Başkanı Erol Timur, Manisa Futbol il temsilcisi Behçet Atlı, Tüfad Manisa Şubesi Yönetim Kurulu Denetim Kurulu üyesi Muharrem Kazer ve delegeler katıldı. 195 üyeden 108 seçime katıldığı seçimde başkan seçilen ve Murat Yörük'ten görevi devir alan başkan Ümit Atlı yaptığı açıklamada


 " Kıymetli Manisalılar, aziz Manisaspor üyeleri ve cefakâr Manisaspor taraftarlarımız.
Öncelikle bu onurlu göreve beni ve yönetim kurulumuzu layık gördüğünüz için sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Bildiğiniz üzere Sayın Murat Yörük ve ekibinin Manisaspor yönetimini bırakma kararı alması üzerine
göreve talip olduk ve vakit kaybetmeden çalışmalarımıza başladık. Henüz yönetimi devir almadan transfer ve lisans işlemleri için gerekli olan parayı temin ettik. Kulübümüzün acil ihtiyaçlarını belirleyerek bunlar üzerine yoğunlaştık. Bu günden itibaren ise resmi olarak göreve başlayıp var gücümüzle çalışmaya başlayacağız.
Manisasporumuzun içinde bulunduğu zor durumu herkesin malumudur. Olağanüstü şartlarda devir aldığımız kulübümüzü düzlüğe çıkarmak ve tekrar özlenen günlerine döndürmek ve önemli hedefimizdir.
Başlamış olan altyapı çalışmalarına odaklanarak kendi öz kaynağımızı oluşturmak Manisasporumuzun geleceği için son derece önemlidir. Bunun için gerekli teknik ekip ve tecrübeye sahibiz.
Bu sene Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden A takımımızı ligde tutmak ise olmazsa olmazımızdır.


Genç ama mücadele gücü yüksek bir takımımız var. İnanıyor ve ümit ediyorum ki ligde kalıpörümüzdeki yılın planlamasını daha farklı şartlarda yapabiliriz.
Bu zor süreçte ligin başından beri bizi yalnız bırakmayan taraftarımıza şükranlarımı sunuyorum.
Onların yanımızda olduğunu bilmek bize ayrı güç veriyor. Biraz daha sabır göstermelerini ve genç arkadaşlardan kurulu takımımızı sonuna kadar desteklemelerini istiyorum. Güneş güzel günleri hepimiz çok özledik ve o günler çok yakında doğacak.
Kongre öncesi, sırası ve sonrasında yanımızda olan bize güç veren desteklerini esirgemeyen herkese şükranlarımı sunuyorum.
Her şey Manisaspor için. Varol Manisaspor"açıklamasını yaptı. Ümit Atlı başkanlığında oluşan yeni yönetim kurulu  şöyle:
ASİL
1 Ümit Atlı
2 Mustafa Pekçetin
3 Mehmet Ali Şahin
4 Yaşar Polat
5 Tonur Peynirci
6 Yiğit Şen
7 Selçuk Sütçüoğlu
8 Josman Uzunlar
9 Mahmut Güler
10 Osman Işık
11 Hayrullah Tepeli
12 Fatih Baylan
13 Kahraman Akkal
14 Muzaffer Esenkaya
15 Semih Özer

Muharrem KAZER
 
Bu haber 1081 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum