Manisalı Elif Naz Oktay Yüzme Milli Takımında

Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından 20 Eylül 2021 tarihinde açıklanan Comen Cup Milli Takım Kadrosunda yer alan Manisa İl Gençlik Spor Kulübü sporcusu Elif Naz Oktay ve antrenörü Turan Gökarslan, 15-17 Ekim  2021 tarihlerinde Sırbistan'da yapılacak olan Comen Cup Müsabakaları için yola çıktılar.

Manisalı Elif Naz Oktay Yüzme Milli Takımında
14 Ekim 2021 - 10:09 - Güncelleme: 14 Ekim 2021 - 10:15
 Elif Naz Oktay  ve antrenörü Turan Gökarslan antrenmanlarını yaptığı Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Atatürk Olimpik Spor Kompleksi'nden antrenör ve sporcu arkadaşları tarafından alkışlarla uğurlandı.
Elif Naz Oktay duygularını "Heyecanımı ve mutluluğumu tarif etmem imkansız ancak sorumluluğumun farkındayım. Benim, ailemin, antrenörlerimin ve bana emeği geçen herkesi gururlandırmak için Milli Takım forması altında elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağım" dedi.
Antrenörü Turan Gökarslan ise "Manisa tarihinde ilk kez Manisa'dan yetişip Milli Takıma girme başarısı göstermek bizim için çok önemliydi. Bu sevincin Manisa'da yüzen tüm sporcular için örnek olmasını istiyoruz ayrıca bunun bir başlangıç olmasını bundan sonra her yaş gruplarında Milli Takıma sporcu veren bir İl olmak istiyoruz, tüm çalışmalarımız bu yönde" dedi.
Bu haber 644 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum