Manisalı acılı baba Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan yardım istedi

​​​​​​​Savcı tarafından serbest bırakılan dövmeci Ali Diken ve ablası Serpil Diken tekrar Fulya Öztürk'ün sunduğu programa katıldılar. Canlı yayında serbest bırakılan Ali Diken'i gören acılı anne sinir krizleri geçirdi."Bu nasıl adalettir" dedi.

Manisalı acılı baba Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan yardım istedi
10 Eylül 2021 - 21:05

Manisalı dövmeci Ali Diken canlı yayın stüdyolarında, Küçükçekmece Asayiş Şube ekipleri tarafından 08.09.2021 tarihinde gözaltına alınmıştı, gece saat 01.00 sıralarında salıverildi.21 Yaşındaki Ali Diken, Fox Tv'de Fulya Öztürk'ün sunduğu (Fulya ile umudum olsun) programı canlı yayında 13 yaşındaki Deniz Kaya'yı 15 gün evinde alıkoyduğunu itiraf ederek canlı yayında polis tarafından gözaltına alınmıştı.
Savcı tarafından serbest bırakılan dövmeci Ali Diken ve ablası Serpil Diken tekrar Fulya Öztürk'ün sunduğu programa katıldılar.
Canlı yayında serbest bırakılan Ali Diken'i gören acılı anne sinir krizleri geçirdi."Bu nasıl adalettir" dedi.
İki kez 13 yaşındaki Deniz Kaya'yı kaçıran Ali Diken ve ablası canlı yayında sunucu Fulya Öztürk'ün sorularını yanıtladı.


Manisalı Ali Diken canlı yayında konuştu."Ben asla uyuşturucu içmem ve satmam, beni bu tür suçlamalarla suçlamayın" dedi.Evet ufak yaşta bir kızı eve aldım suçumu kabul ediyorum ama ben asla madde bağımlısı ve satıcısı değilim diye suçlamaları kabul etmeyip canlı yayını terk etti.
Ablası Serpil Diken ise benim kardeşim asla uyuşturucu içmez ve satmaz diye kardeşi Ali Diken'e destek verdi.Evet kardeşim ufak yaşta bir kızı eve getirdi biz kızın ufak olduğunu anladık ve kendi elimle kardeşim Ali ve 13 yaşındaki Deniz Kaya'yı Coçuk Şubesi polis ekiplerine teslim ettim.Görevli polisler Deniz Kaya için yine mi sensin dediler.Sunucu Fulya Öztürk kızın ufak olduğunu biliyordun neden o zaman ikinci bir kaçısı engellemedin bu kız 15 gündür kardeşin Ali'nin evinde polisi veya annesini arayabilirdin sorusuna kızarak bir kez daha acılı anneyi üzerek şu cevabı verdi.Bir anne olarak sende kızına sahip çıksaydın da bu kişilerin eline düşmeseydi diyerek canlı yayını terk etti.Manisa'dan canlı yayına bağlanan ismini vermeyen bir kişi Ali Diken hem uyuşturucu satıyor hemde içiyor dedi.Manisa'dan bir bayan esnaf ise ben Ali Diken'i çok iyi tanıyorum Ali Diken benim dükkanıma gelerek 15 veya 16 yaşındaki bir kızı alıp götürdü 2 saat sonra kızı dükkana getirdi.Aracın plakasını alamadım yoksa polise haber verecektim dedi.Uyuşturucu alan kız herşeyi anlattı. Ali Diken beni Yunusemre ilçesinde bulunan, Muradiye mahallesi su depolarına götürdü ve beraber uyuşturucu maddesi aldık dedi.WhatsApp ihbar hattına mesaj atan bir kişi 10 Haziran'da beraber uyuşturucu aldık ve Ali Diken'in yayında yaklaşık 10 kiloya yakın uyuşturucu madde olduğunu belirtti.Diğer bir kişide WhatsApp ihbar hattına Ali Diken'in uyuşturucu alıp şarkı söylediği video görüntüsünü gönderdi. Bu videoyu canlı yayını terk etmeden giden ablası Serpil Diken'e sunucu Fulya Öztürk tarafından gösterildi.
"19 GÜN SONRA DENİZ KAYA ANNESİNİ TELEFONLA ARADI"Beni canlı yayına çıkarın herşeyi anlatacağım dedi.18 yaşından küçük ve Devlet koruması altında olan Deniz Kaya canlı yayında konuşmasına izin verilmedi.Annesi Elif Kaya'ya Ali Diken'in bana uyuşturucu verdiğini ve uyuşturucu krizine girince beni darp ettiğini açıkladı.
Manisa'da kır bekçiliği yapan İsmail Kaya'da canlı yayına telefonla bağlanarak Cumhuriyet Savcıları beni alıp götürsünler ben uyuşturucu ve mekanları tek, tek göstereceğim dedi.
"Acılı baba Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a canlı yayında kızımı kurtarın diye" yalvardı.Acılı anne canlı yayında şunları söyledi.Benim kızım 11 yaşında 28 yaşındaki Mert Kılıç tarafından 3,4 kez cinsel istismara uğruyor kızımın vücudunda sigara söndürülüyor ama bu cani Manisa sokaklarında serbestçe dolaşıyor.Eylül ayında mahkememiz var 2.5 yıldır bu cani hiç bir mahkemeye gelmiyor."Devletin güçü yokmu bu adamı mahkemeye getirmek" için.Buradan canlı yayında Manisa'da görev yapan Cumhuriyet Başsavcına sesleniyorum senin hiç bir çocuğun yok mu? benim kızımın başına gelen senin başına da gelebilir. Allah rızası için benim kızımı bu kişilerden kurtarın kızım daha 13 yaşında kızımı uyuşturucuya alıştırdılar beni bile gözü görmüyor.Gece saatlerinde pijaması ile Ali Diken'in yanına gidiyor uyuşturucu krizine giriyor. Ali Diken ne yaptı da kızım bunun yanına gidiyor? Ben bir anneyim benim kızımı bu uyuşturucu tacirlerinden kurtarın diye ağladı.HABER:METİN DURMAZ
Bu haber 2429 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum