MANİSA TÜFAD'DAN HÜR IŞIK VE MANŞET GAZETELERİNE ZİYARET

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Manisa Tüfad Şubesi yönetim Kurulu Manisa’nın köklü gazetelerinden Hür Işık Ve Manşet Gazeteler’ni ziyaret etti.

MANİSA TÜFAD'DAN HÜR IŞIK VE MANŞET GAZETELERİNE ZİYARET
17 Ocak 2022 - 09:02


Türkiye Futbol Antrenörleri (TÜFAD) Manisa Şubesi Başkan Özer Şenoğlu, 2.Başkanlar Ersoy Arslan, Metin Taşkın, Genel sekreter  Cemil Uğur ve Denetleme Kurulu Üyesi Muharrem Kazer ile birlikte Manisa’da yayın yapan köklü gazetelerden  Hür Işık  ve Manşet  Gazetesi’ni ziyaret etti.

Manisa Tüfad Şubesi Dindar Şirketler Grubunun yayın yapan köklü gazetelerinden Hür Işık Gazetesi ve Manşet Gazetesi’ni ziyaret etti.     Deva Tıp Merkezi Müdürü Muammer Babuş,Hür Işık Gazetesi Yazı İşleri Müdiresi Meral Doğan  ve Manşet Gazetesi  Yazı İşleri Müdiresi Azize  Meral ve gazete çalışanları tarafından karşılanan  Manisa Tüfad Yönetim Kurulu  çalışanlara başarı dileklerini iletti ve gazeteleri inceledi.

Manisa Tüfad Başkanı Özer Şenoğlu Manisa’nın yerel basında 2 köklü gazetesini yakından takip ettiklerini ifade ederek Manisa Tüfad’ın çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi.
Ziyaret, hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.
 


Bu haber 1054 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum