Manisa'nın yeni gözdesi Setia Güzellik Merkezi

Manisa’ya yeni bir işletme daha kazandırıldı. Küçük yaştan beri kuaförlük mesleğiyle uğraşan 26 yaşındaki Tuğba Taşdan açtığı Setia Güzellik Merkeziyle Manisa’nın yeni gözdesi oldu.

Manisa'nın yeni gözdesi Setia Güzellik Merkezi
18 Eylül 2020 - 14:52

Manisa’ya yeni bir işletme daha kazandırıldı. Küçük yaştan beri kuaförlük mesleğiyle uğraşan 26 yaşındaki Tuğba Taşdan açtığı Setia Güzellik Merkeziyle Manisa’nın yeni gözdesi oldu.
Kendi imkanlarıyla ve ailesinin desteğiyle açtığı merkezinde, kirpik lifting, kalıcı kaş uygulaması, kalıcı makyaj uygulaması,  gelin topuzu, saç kesimi, ombre, sombre, cilt bakımı, tırnak bakımı ve tırnak protezi, ipek kirpik işlemleri gibi birçok işlem yaparak müşterilerin güzel dönüşlerini alıyor. Açılan merkezde sosyal mesafe kuralları hijyen ve maske tedbirlerine son derece önem veren Taşdan, müşterilere en kaliteli hizmeti vermek için mücadele ettiğini söyledi. Setia Güzellik Merkezini ziyaret eden Manisa Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ali Bartu genç girişimciyi tebrik etti, başarılar diledi. 
Tuğba Taşdan “Daha önceden çıraklıktan kalfalığa kalfalıktan ustalığa artık terfii aldım.  Usta oldum ustalıktan sonra dedim ki artık kendi mesleğimi yapmam lazım, bir işyeri kurmam gerekiyor dedim ve Setia güzellik salonu adında bir merkez açtım. Manisa Şehzadeler ilçemizin en güzel yerinde bulunan mevkiimiz 8 havuzun karşısı Buse Giyimin üstünde olan yerimizde ve en kaliteli şekilde hijyen,  titizlik ve özveriyle işlem yapmaktayız. Tüm Manisa halkımızın güvenli bir şekilde bize gelmelerini canı gönülden isteriz.   Burada yaptığımız işlemler kirpik lifting, kalıcı kaş uygulaması, kalıcı makyaj uygulaması,  gelin topuzu, saç kesimi, ombre, sombre, cilt bakımı, tırnak bakımı ve tırnak protezi, ipek kirpik işlemlerini yapıyoruz. Genellikle cilt bakımı taleplerimiz çok oluyor, dermapen uygulamasını yaptıran çok müşterimiz var, bunun dışında saç bakımı da çok yaptıran oluyor. Bunları yaptığımızda çok mutlu oluyorlar ve memnun kaldıklarını söylüyorlar güzel geri dönüşler alıyoruz. En kaliteli şekilde hizmet vermekten gurur duyarız. Bu salonu açmak hayalimdi daha öncesinde de  bu sektörde hizmet vermekteydim 16 yaşımdan beri böyle bir şeyi istiyordum tabi pandemi dolayısıyla işler biraz durgun bunun altından en az hasarla kalkmayı diliyoruz. şuan tırnak uzmanlarımız, kirpik uzmanlarımız, saç bakım uzmanlarımız ve cilt bakım uzmanlarımız ile birlikte çalışmaktayız. Bundan sonraki hedefim 2. şubeyi açmak olacak. İş yerini kendi imkanlarımla açtım” diye konuştu.
Bu haber 14063 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum