Manisa Kitap Fuarı devam ediyor

Manisa’nın en büyük kültür etkinliği olarak kabul edilen Kitap Fuarı, ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Öğrencilerin de büyük ilgi gösterdiği fuar, 10 Ekim Pazar gününe kadar açık olacak.

Manisa Kitap Fuarı devam ediyor
07 Ekim 2021 - 15:35

 


Kitapseverlerin büyük ilgi gösterdiği Manisa Kitap Fuarı bu yıl kapılarını 4'üncü kez ziyaretçilerine açtı. Çok sayıda yayınevi ve birçok ünlü yazarın Manisalı kitapseverlerle buluştuğu etkinlik Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi'nde düzenleniyor. 
Fuar boyunca ünlü yazar ve çizerler söyleşi ve imza günlerinde kitapseverlerle bir araya geliyor. 
Kendilerini ifade etme platformları sınırlı olan Manisalı yazarlar da Manisa Kitap Fuarı’nda okuyucularıyla buluşma imkanı buluyor.

Yazarlar, bir yandan okuyucularıyla kucaklaşırken, bir yandan da eserlerini tanıtma ve büyük yayınevleriyle bağlantı kurma fırsatını yakalıyor.

Fuar bu yıl da çeşitli sivil toplum kuruluşlarının, oda ve birliklerin, meslek örgütlerinin, kadın dernekleri ve kadın kooperatiflerinin ilgisiyle kültür şölenine dönüştü.

FUARDA İNDİRİM GÜNLERİ

Çok sayıda yazarın yer aldığı fuarda, çok sayıda kitap yüzde 50’ye varan indirimle okuyucuya sunuluyor.
Fuara öğrenciler de büyük ilgi gösteriyor. Öğrenciler, öğretmenleri eşliğinde Kitap Fuarı'nı gezdiler.

Manisalılar fuarda yazarlarla tanışıp indirimli kitap alma şansı buluyor.

10 EKİM'E KADAR ZİYARETÇİLERE AÇIK OLACAK

10 Ekim Pazar gününe kadar açık olacak olan Manisa 4. Kitap Fuarı, saat 10.00 ile 22.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.Bu haber 1082 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum