Manisa Fk Alt Yapı Seçmeleri 4-5 Eylül'de

Yeni yetenekler keşfetmek için çalışmalarını sürdüren Manisa Futbol Kulübü Akademi altyapı seçmeleri 4-5 Eylül tarihlerinde yapılacak.

Manisa Fk Alt Yapı Seçmeleri 4-5 Eylül'de
01 Eylül 2021 - 00:21
Bünyesinden yetiştirdiği oyuncuları Manisa Futbol Kulübü A takımına ve Türk futboluna kazandıran Akademi, 4-5 Eylül tarihlerinde altyapı seçmelerini gerçekleştirecek. 2007-2008, 2009-2010 ve 2011-2012 doğumlu sporcuların katılacağı seçmeler Tevfik Lav Spor Tesisleri’nde yapılacak.


“Tüm sporcularımızı seçmelere davet ediyoruz”
Manisa Futbol Kulübü Akademisi olarak yeni yetenekleri kulüp bünyesine kazandırmak istediklerini belirten Altyapı Sorumlusu Özcan Nalbantlar, “Manisa Futbol Kulübü Akademisi son yıllarda Manisa ve çevre illerde önemli çalışmalar hayata geçiriyor.
Manisa ve ilçelerinin yanı sıra Denizli, İzmir ve Bursa gibi illerde yaz okulu açarak altyapıya verdiğimiz önemi bir kez daha gösterdik. Manisa FK Akademisi olarak 4-5 Eylül’de de seçmelerimizi gerçekleştireceğiz. Manisa ve ilçelerinin yanı sıra Türkiye’nin her yerinden sporcular Manisa FK Akademisi’ne girmek için ter dökecek. Tüm sporcularımızı seçmelerimize davet ediyorum” dedi.

 
Bu haber 6033 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum