MANİSA'DA YEREL GAZETELER DÖNÜŞÜMLÜ ÇIKACAK

Tam kapanmada Basın İlan Kurumu, sahada zor ve riskli şartlar altında çalışan gazetecilerimize ve yayınlarını aksatmadan sürdüren basınımıza destek olmak amacıyla aldığı kararları açıkladı. Manisa’da gazeteler dönüşümlü olarak haftada 2 gün çıkacak.

MANİSA'DA YEREL GAZETELER DÖNÜŞÜMLÜ ÇIKACAK
02 Mayıs 2021 - 13:12 - Güncelleme: 03 Mayıs 2021 - 17:12

 

 

MANİSA'DA YEREL GAZETELER DÖNÜŞÜMLÜ ÇIKACAK


Tam kapanmada Basın İlan Kurumu, sahada zor ve riskli şartlar altında çalışan gazetecilerimize ve yayınlarını aksatmadan sürdüren basınımıza destek olmak amacıyla aldığı kararları açıkladı. Basın İlan Kurumu Manisa Şubesi  görev alanında bulunan ilan dağıtım yerlerinde en az iki gazetenin yayımlanması kaydıyla, aynı yayın yerindeki resmi ilan yayınlama hakkını haiz gazetelerin, aralarında yazılı olarak yaptıkları mutabakat doğrultusunda dönüşümlü yayın yapmalarına imkân sağlandı. 

Açıklanan kararların ardından Manisa Merkez’de yayın yapan Hür Işık Gazetesi, Denge Gazetesi, Yeni Manisa Gazetesi, Olay Gazetesi, Manşet Gazetesi, Gündem Gazetesi haftada iki gün çıkacak. Gündem ve Yeni Manisa Gazetesi  Salı ve Çarşamba , Denge ve Olay Gazeteleri Perşembe  ve Cuma  günleri, Manşet ve Hür Işık Gazeteleri ise Pazartesi ve Cuma günleri çıkacak.

Bu haber 2191 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum