MANİSA'DA FUTBOLUN FARKLI YÜZÜ

Manisa 1.amatör kümede mücadele eden ve futbolun farklı bir yüzü olan Manisa İmam Hatipliler Gençlikspor Kulübü başkanı Murat Emgener “Kulüp olarak en farklı tarafı futbolcularımızın tümü İmam Hatiplilerden, hafızlardan ve üniversite öğrencilerinden oluşuyor.” dedi.

MANİSA'DA FUTBOLUN FARKLI YÜZÜ
14 Ekim 2021 - 17:30Manisa genelinde 140 amatör futbol takımı mücadele ediyor.  Manisa merkezde 2014 yılında kurulan ve futbol branşında mücadele eden Manisa İmam Hatipliler Kulübü Başkanlığını da  Murat Emgener yapıyor.
DİYANET İSMİ EKLENDİ


Futbolda yeni sezon hazırlıklarına başladıklarını ifade eden Başkan Murat Emgener kulübün adının tüzük tadilatı ile Diyanet Manisa İmam Hatipliler Gençlikspor olarak değiştirildiğini ifade ederek,”
“Kulübümüz bünyesindeki futbol takımımızda forma giyen tüm futbolcularımızın formasının arkasında “Diyanet İmam Hatip “ yazıyor. Sporcularımız da bu konuda bilinçliler ve bu sorumluluğun ağırlığını biliyorlar. Bunu da futbol sahalarında  en iyi şekilde temsil etmeye gayret ediyorlar.
TEK DERDİMİZ GENÇLER
Kulüp Başkanı Murat Emgener kulüp olarak, gayelerinin gençler ve gençlere sahip çıkmak olduğunu ifade ederek,
“2021-2022 sezonunda hafız, imam hatip ve üniversiteli öğrencilerimizle 1.amatör kümede mücadele edeceğiz. Hazırlıklarımıza 24 sporcu ile başladık. İnşallah pandemi de biter eski günlerimize döneriz. Bizim gayemiz gerek saha içinde ve gerekse saha dışında gençlerimize sahip çıkmak. Hem maddi hem de manevi olarak sporcularımıza destek oluyoruz. Genç bir ekibimiz var. İddialı değiliz. Tüm takımlarımıza başarılar dileriz. Takımımıza destek olanlara da çok teşekkür ederiz. Yeni sezon tüm futbol camiasına hayırlı olsun.” dedi

 


Bu haber 735 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum