MANİSA BAŞAKŞEHİR LİGE HAZIR

Manisa 1.nci amatör kümede 2021-2022 sezonunun kuraları çekildi. Manisa Başakşehir kulübü 2.nci başkanı Emrah Yoluk ”Manisa 1.nci amatör kümede dengeli bir grup dağılımı oldu. Biz takım olarak lige hazırız.” dedi.

 MANİSA BAŞAKŞEHİR LİGE HAZIR
07 Ekim 2021 - 15:52Manisa amatör futbolda yeni sezon kuraları çekildi.81 takım 12 grupta yaz ve kış ligi şeklinde mücadele edecek.


Manisa merkezde bulunan 28 takım 2 yaz, 2 kış ligi şeklinde ligde mücadele edecek.

Merkez B grubunda, K.Pomak, Ş.Sekiz Eylül M.İmam HatipleR, Akgünspor, 45 Manisa Yaşam, M.Şimşek takımları ile kış liginde mücadele edecek olan Manisa Başakşehir Kulübü 2.nci Başkanı Emrah Yoluk kura ve ligler ile ilgili olarak, ortak isteklere uyulduğunu ve memnun olduğunu ifade ederek,

“Yeni kurulan bir kulübüz. Ben takımda hem kalecilik, hem de ikinci başkanlık yapıyorum. Alt yapılarda da mücadele ediyoruz. Manisa futboluna farklı bir renk vermek istiyoruz.


Liglerde kura çekimi bizce iyi oldu. Herkes dinlendi ve ortak karar verildi. Manisa Başakşehir olarak lige hazırız. Kendi grubumuz kaliteli takımlardan oluşmakta ve yüksek düzeyli mücadeleler olacak. Tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. ”açıklamasını yaptı.

 
Bu haber 1099 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum