MANİSA AMATÖRDE YOPUN TEMPO

Manisa amatör kümelerde maçlar  hafta içi ve hafta sonunda yoğun tempoda oynanmaya devam edecek.

MANİSA AMATÖRDE YOPUN TEMPO
13 Ocak 2022 - 00:11


 Manisa amatör kümelerde ve alt yapı liglerinde hafta sonu  ve hafta sonunda 34 müsabaka oynanacak.Ma. programı şöyle:
 
KATEGORİ1.TAKIM2.TAKIMTARİHSAATİLÇESAHA
1.Amatör-BM.İMAM HATİPLERM.BAŞAKŞEHİR15.01.202213:00MERKEZE.DİLEK
1.Amatör-BK.POMAKAKGÜNSPOR15.01.202215:00MERKEZKARAAĞAÇLI
1.Amatör-B45 MANİSA YAŞAMM.ŞİMŞEK15.01.202213:00MERKEZSEKİZ EYLÜL
1.Amatör-ESALİHLİ RAZLIPOYRAZDAMLARI15.01.202212:30SALİHLİA.KARAYİĞİT
1.Amatör-EDEMİRCİ BLDSART15.01.202214:00DEMİRCİDEMİRCİ
1.Amatör-EKOCAÇEŞMES.ÖZGENÇLERBİRLİĞİ15.01.202215:00SALİHLİİ.DOĞAN ERDİNÇ
1.Amatör-FYEŞİLYURTA.YENİMAHALLE15.01.202214:00ALAŞEHİRYEŞİLYURT
1.Amatör-FS.AYYILDIZKULA ÜLKÜ15.01.202214:00ALAŞEHİRALAŞEHİR
1.Amatör-FÇANAKÇISELENDİ BLD.15.01.202214:00SARIGÖLTIRAZLAR
SAL-AMECİDİYEACAR İDMAN15.01.202214:00AKHİSARKARABULUT
SAL-AGÖRDES BLDHALİTPAŞA15.01.202214:00GÖRDESGÖRDES
SAL-ASARUHANLI BLDLALELİ15.01.202214:00SARUHANLIİSHAKÇELEBİ
SAL-AKARAKÖY FKKAYALIOĞLU15.01.202215:00MERKEZSEKİZEYLÜL
U18-CKULA ÜLKÜKULA GENÇLİK15.01.202212:00KULAJEOPARK
TFF-2.LİGTURGUTLUSPORSİVAS BELEDİYE15.01.202213:00TURGUTLUYEDİ EYLÜL
BGL-U19SOMASPORUŞAK AŞ15.01.202212:00SOMALİNYİT
BGL-U19AKHİSARSPORBELEDİYE KÜTAHYA15.01.202212:00AKHİSARAKH.TES.YANI
1.Amatör-AULUCAMİHAMZABEYLİ16.01.202211:00MERKEZSEKİZ EYLÜL
1.Amatör-AMANİSAGÜCÜKARAOĞLANLI16.01.202213:00MERKEZSEKİZ EYLÜL
1.Amatör-AK.KÖPRÜLÜAKMESCİT16.01.202215:00MERKEZSEKİZ EYLÜL
1.Amatör-CSELÇİKLİGÖLMARMARA16.01.202212:30AKHİSARKOVALIK
1.Amatör-CGÖRDESSPORZEYTİNLİOVA BİRLİK16.01.202214:00GÖRDESGÖRDES
1.Amatör-CAKHİSARGÜCÜHAMİDİYE16.01.202215:00AKHİSARKOVALIK
1.Amatör-DAVŞAR BİLGİSELVİLİTEPE16.01.202213:00TURGUTLUÇIKRIKÇI
1.Amatör-DT.GENÇLİKGÜCÜÇIKRIKÇISPOR16.01.202212:30TURGUTLUIRLAMAZ
SAL-BİSTASYON GENÇLİK1975 MALTA16.01.202215:00TURGUTLUIRLAMAZ
SAL-BÇATALKÖPRÜNURLUPINAR16.01.202215:00TURGUTLUÇIKRIKÇI
SAL-BÇEPNİDEREA.ÇOBANİSA16.01.202214:00TURGUTLUATATEPE
SAL-CALAŞEHİR BLD.KİLLİK GB16.01.202214:00ALAŞEHİRALAŞEHİR
       
U18-BT.EGELİSELVİLİTEPE19.01.202213:00TURGUTLUATATEPE
U18-BKASABAT.GENÇLİKGÜCÜ19.01.202215:00TURGUTLUATATEPE
U18-CS.AYYILDIZKULA ÜLKÜ19.01.202214:30ALAŞEHİRALAŞEHİR
U18-CA.YENİ MAHALLEKULASPOR19.01.202212:00ALAŞEHİRALAŞEHİR
U18-EMANİSASPORKARAKÖY FK19.01.202212:00MERKEZSEKİZ EYLÜL
U18-EMÜTEVELLİ 1965HOROZKÖY GENÇLİK19.01.202213:00SARUHANLIMÜTEVELLİ
       
U18-AAKHİSARGÜCÜA.YILDIRIM20.01.202213:00AKHİSARKOVALIK
U18-ASOMA 301 KARAELMASGÖLMARMARA20.01.202213:00SOMALİNYİT
U18-AACAR İDMANKARAKURT GENÇLİK20.01.202213:00KIRKAĞAÇKIRKAĞAÇ
U18-DSALİHLİ SPORDEMİRCİ BLD.20.01.202213:00SALİHLİA.KARAYİĞİT

Bu haber 977 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum