MANISA 1965 MASTERLER GALİBİYET İLE BASLADI

  Ege Masterler Federasyonunun düzenlemiş olduğu 50+Master yaz liginde ilk maçı Manisa 1965 masterler takımı 4 gollü galibiyetle lige güzel bir başlangıç yaptı.

MANISA 1965 MASTERLER GALİBİYET İLE BASLADI
02 Ağustos 2021 - 17:31Manisa 1965 Masterler, Ege Masterler Federasyonu Master yaz liginde ilk maçını İzmir spor masterler ile oynadı.


Saruhanlı İshakçelebi sahasında oynanan maçta Manisa Masterler 4 gollü galibiyetle lige güzel bir başlangıç yaptı.

TÜM PANDEMİ KURALLARINA UYULUYOR

Dernek başkanı ve Ege Masterler federasyonu genel sekreteri Ali Osman Tunç tüm pandemi kurallarına uyulduğunu ve tüm futbolcuların aşılarının yapıldığını ifade ederek,


“Pandemi döneminde futbola uzun süre ata verildiğinden dolayı tüm sporcu arkadaşlarımızın futbolu özlediğini biliyoruz. Ege masterler federasyonu olarak bu özlemin farkındayız. Yaş grubu olarak tüm oyuncularımızın aşıları yapılmış olduğu düşüncesiyle 50 yaş üstü yaz ligi düzenlendi. İlimizi temsilen futbol takımımız ile lige güzel bir galibiyetle başladık. Master ruhuna uygun sahada mücadele eden tüm oyuncu arkadaşlarıma teşekkür ederim .”dedi.

Manisa Masterler B Grubunda İzmir, Bornova ve Gaziemir Master takımları ile mücadele ediyor.

Manisa Masterler 2.maçında Bornova Masterler ile 14-15 Ağustos tarihlerinden birinde oynayacak. Turnuvanın finali de 11-12 Eylül’de yapılacak.Muharrem KAZER
 
Bu haber 1918 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum