Bugün, 17 Haziran 2024 Pazartesi

YUNUSEMRE 'DE ÇOCUKLAR ŞENLİK İLE DOYASIYA EĞLENECEKLER

Yunusemre Belediyesi ara tatilde çocukların doyasıya eğlenmesini sağlayacak. Yunus Emre Millet Çarşısı’nda 3 gün sürecek etkinliklerde çocuklar tatilin tadını çıkaracak.

MANİSA- İLÇELER 24.01.2024 15:31:00 1626 0
YUNUSEMRE

 

 

Yunusemre Belediyesi ara tatilde çocukların doyasıya eğlenmesini sağlayacak. Yunus Emre Millet Çarşısı’nda 3 gün sürecek etkinliklerde çocuklar tatilin tadını çıkaracak.

 

Yunusemre Belediyesi, çocukların ara tatili keyifli bir şekilde geçirmesi için bu yıl da dopdolu bir etkinlik takvimi hazırladı. Yunus Emre Millet Çarşısı’nda 3 gün sürecek etkinliklerde çocuklar tatilin tadını çıkaracak. 26 – 27 – 28 Ocak tarihlerinde 10.00 – 17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinliklerde çocuklar Karikatür, Kaligrafi, Tiyatro, Şişme Oyun Alanları ile doyasıya eğlenecek. Velileri ve öğrencileri etkinliklere davet eden Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, bu yıl da onlar için güzel bir program hazırladıklarını söyledi. 

image


KURBAN BAYRAMI

MANİSA 1965 MASTERLER DERNEĞİ KURBANBAYRAM

Türk Eğitim Sen Manisa Şubesinden öldürülen okul müdürü İbrahim Oktugan için eylem

BAŞKAN DURBAY ANNELER GÜNÜ KUTLAMALARINA KATILDI

Manisalı Şair Aytekin Karapaça'ya Edebiyat Dalında Bir Ödül'de Kocaeli'den Geldi

MODİFİYE TUTKUNLARI ORTAKÖY’DE BULUŞTU

Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Tıp Fakültesi Tıp Eğitimi Kulübü tarafından Adli Vakalar Sempozyumu gerçekleştirildi

MUHTARLARLA BULUŞAN BALABAN: ‘SORUNLARI ORTAK ÇÖZECEĞİZ’

  • Pazartesi 36.2 ° / 16.3 ° Güneşli
  • Salı 37.9 ° / 18.7 ° Güneşli
  • Çarşamba 38.1 ° / 18.9 ° Güneşli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.