Bugün, 17 Haziran 2024 Pazartesi

Uçak Kardeşler ihracat şampiyonu oldu

Yaş sebze ve meyve alanında Türkiye'nin en önemli firmaları arasında yer alan Uçak Kardeşler, 2022 yılını da sektörün ihracat şampiyonu olarak tamamladı.

EKONOMİ 19.06.2023 20:28:00 2708 0
Uçak Kardeşler ihracat şampiyonu oldu


 

Yaş sebze ve meyve alanında Türkiye'nin en önemli firmaları arasında yer alan Uçak Kardeşler, 2022 yılını da sektörün ihracat şampiyonu olarak tamamladı. 

 

Uçak Kardeşler Firması Sahibi Ali Uçak, tamamen yerli ve milli sermayeyle Türk çiftçisine hizmet ettiklerini, yıllardır yaş sebze ve meyve ihracatının öncü  kuruluşu olmaktan gurur duyduklarını söyledi.

50 yılı aşkın süredir yaş sebze ve meyve ticareti yapan Uçak Kardeşler, uzun yıllardır en önemli ihracat firmalarından biri olarak hizmet veriyor. Türkiye'nin birçok noktasında yatırımları bulunan Uçak Kardeşler, Türk çiftçisinin ürettiği kaliteli sebze ve meyveyi dünyanın her yerine ulaştırarak, her yıl yüzlerle milyon dolarlık ihracata imza atıyor. 

Uçak Kardeşler, Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin her yıl açıkladığı İhracatın Şampiyonları listesinde yaş sebze ve meyve sektöründe yine birinci oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve bakanların katılımıyla gerçekleşen törende, 2022 yılında sektörünün şampiyonu olan firmalara ödülleri verildi.

TÜRKİYE'Yİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDİYORUZ


Uçak Kardeşler Firması Sahibi Ali Uçak, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "Uçak Kardeşler olarak, Türk çiftçisinin alın terinin karşılığını en iyi şekilde alması için mücadele ediyoruz. Üreticimizin büyük emeklerle ürettiği sebze meyveyi dünyanın her yanına en iyi şekilde pazarlıyoruz. Ülkemizin ihracat hedefleri doğrultusunda yıllardır ortaya koyduğumuz çaba ve elde ettiğimiz başarılar, bizim için en büyük gurur kaynağıdır. Uçak Kardeşler olarak Türkiye Yüzyılında ülkemizi dünyanın her yanında en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz" dedi.

 


KURBAN BAYRAMI

MANİSA 1965 MASTERLER DERNEĞİ KURBANBAYRAM

Türk Eğitim Sen Manisa Şubesinden öldürülen okul müdürü İbrahim Oktugan için eylem

BAŞKAN DURBAY ANNELER GÜNÜ KUTLAMALARINA KATILDI

Manisalı Şair Aytekin Karapaça'ya Edebiyat Dalında Bir Ödül'de Kocaeli'den Geldi

MODİFİYE TUTKUNLARI ORTAKÖY’DE BULUŞTU

Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Tıp Fakültesi Tıp Eğitimi Kulübü tarafından Adli Vakalar Sempozyumu gerçekleştirildi

MUHTARLARLA BULUŞAN BALABAN: ‘SORUNLARI ORTAK ÇÖZECEĞİZ’

Anahtar Kelimeler: Kardeşler ihracat şampiyonu
  • Pazartesi 36.2 ° / 16.3 ° Güneşli
  • Salı 37.9 ° / 18.7 ° Güneşli
  • Çarşamba 38.1 ° / 18.9 ° Güneşli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.