Bugün, 20 Temmuz 2024 Cumartesi

Hatice Kübra ve Kamil hayatını birleştirdi 

1

MAGAZİN 20.09.2020 00:25:02 15479 0
Hatice Kübra ve Kamil hayatını birleştirdi 

Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürlerinden Ebubekir Ermiş’in Fen öğretmeni kızları Hatice Kübra, polis memuru olarak görev yapan Kamil Özçelik ile hayatını birleştirdi. 

Manisa Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Ebubekir-İpek Ermiş çiftin kızları Fen Öğretmeni Hatice Kübra, İbrahim-Mihrinaz Özçelik çiftin oğulları Polis Memuru Kamil ile gerçekleşen muhteşem nikah merasimiyle hayatını birleştirdi. Şehzadeler Belediyesi Bedesten Nikah Salonunda gerçekleşen nikah merasimine genç çiftin yakınlarının yanı sıra, Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara, Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici, Manisa eski Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç, Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Kavas ve Halim Yener Bilir, Şehzadeler İlçe Müftüsü Mehmet Cesur, Şehzadeler İlçe Jandarma Komutanı Özgür Can, AK Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ahmet Tonguç, okul müdürleri katıldı. Genç çiftin nikahını Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kavas kıyarken, nikah şahitliklerini ise Kaymakam Çaykara, Fevzi Bilgiç ve İl Müdürü Dikici yaptı. Kaymakam Çaykara, aile cüzdanını gelin Hatice Kübra’ya takdim etti. Genç çifte Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye edildi. Hatuniye Camii İmam Hatibi Hayrettin Çoban’ın okuduğu Kur’an-ı Kerim’in ardından Şehzadeler Müftüsü Mehmet Cesur, Hatice Kübra ile Kamil’in dini nikahını da kıydı. Ebubekir Ermiş, nikaha katılan herkese teşekkür etti.

Potanın Tarzanları, Çekya Ligi MVP’sini kadrosuna kattı

KURBAN BAYRAMI

MANİSA 1965 MASTERLER DERNEĞİ KURBANBAYRAM

Türk Eğitim Sen Manisa Şubesinden öldürülen okul müdürü İbrahim Oktugan için eylem

BAŞKAN DURBAY ANNELER GÜNÜ KUTLAMALARINA KATILDI

Manisalı Şair Aytekin Karapaça'ya Edebiyat Dalında Bir Ödül'de Kocaeli'den Geldi

MODİFİYE TUTKUNLARI ORTAKÖY’DE BULUŞTU

Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Tıp Fakültesi Tıp Eğitimi Kulübü tarafından Adli Vakalar Sempozyumu gerçekleştirildi

  • Cumartesi 41.8 ° / 22.1 ° Güneşli
  • Pazar 42.2 ° / 22.8 ° Güneşli
  • Pazartesi 43 ° / 23.5 ° Güneşli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.