Bugün, 20 Temmuz 2024 Cumartesi

EĞİTİMCİLERİN MUTLU GÜNÜ

0

MAGAZİN 5.07.2019 15:57:24 10384 0
EĞİTİMCİLERİN MUTLU GÜNÜ

Manisa’da uzun yıllar eğitim camiasında görev yapan Kamile Tatar ve Hilmi Polat, yeni bir hayata imza attı. 251 Bin Dev Öğrenci Planetaryum ve Bilim Evi Sorumlusu Kamile Tatar,  Manisa Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Hilmi Polat ile hayatını birleştirdi. Saruhan Hotel’de gerçekleşen nikaha Manisa Vali Yardımcıları Ünal Çakıcı, Mesut Eser, Hayri Sandıkçı, Yunusemre Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, AK Parti Manisa eski Milletvekili Selçuk Özdağ, Tarım ve Orman İl Müdürü Metin Öztürk, Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak ve çok sayıda davetli katıldı. Genç çiftin nikahını Yunusemre Belediye Nikah Memuru Meral Tuna kıyarken, nikah şahitliklerini ise Manisa Vali Yardımcısı Ünal Çakıcı, AK Parti eski milletvekili Selçuk Özdağ, eğitimci Samet Nalbantoğlu, milletvekili adayı Ozan Erdem, Fatma Kahraman, Şeref Arıca, Abdullah Doymaz yaptı.  Kamile Tatar ve Hilmi Polat’a evlilik cüzdanını Ünal Çakıcı verirken, Kur’an-ı Kerim ve Türk bayrağı hediye edildi.


Potanın Tarzanları, Çekya Ligi MVP’sini kadrosuna kattı

KURBAN BAYRAMI

MANİSA 1965 MASTERLER DERNEĞİ KURBANBAYRAM

Türk Eğitim Sen Manisa Şubesinden öldürülen okul müdürü İbrahim Oktugan için eylem

BAŞKAN DURBAY ANNELER GÜNÜ KUTLAMALARINA KATILDI

Manisalı Şair Aytekin Karapaça'ya Edebiyat Dalında Bir Ödül'de Kocaeli'den Geldi

MODİFİYE TUTKUNLARI ORTAKÖY’DE BULUŞTU

Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Tıp Fakültesi Tıp Eğitimi Kulübü tarafından Adli Vakalar Sempozyumu gerçekleştirildi

Anahtar Kelimeler: egitimcilerin-mutlu-gunu
  • Cumartesi 41.8 ° / 22.1 ° Güneşli
  • Pazar 42.2 ° / 22.8 ° Güneşli
  • Pazartesi 43 ° / 23.5 ° Güneşli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.