Bugün, 17 Haziran 2024 Pazartesi

Başkan Karaağaç, Gerçekleştirdiğiniz operasyonlar halkımızı memnun ediyor

Manisa Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Salih Karaağaç’ı ziyaret etti.

MANİSA - ASAYİŞ 21.11.2023 10:10:00 1832 0
Başkan Karaağaç, Gerçekleştirdiğiniz operasyonlar halkımızı memnun ediyor

 

Manisa Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Salih Karaağaç’ı ziyaret etti. 

 

Manisa’ya atandığı günden itibaren Manisa’nın huzurlu ve güvenilir bir şehir olması için var gücüyle çalışan, kurumları ziyaret eden Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, Manisa’nın en büyük esnaf odası olan, birçok sektörü bünyesinde barındıran Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Salih Karaağaç ve yönetim kurulunu ziyaret etti. 

 

Odada gerçekleşen ziyarette Başkan Karaağaç, Aktaş’a Manisa’nın önemli sembollerinden biri olan Manisa Lalesi’nin yer aldığı tabloyu takdim etti. 
Manisa Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, “Manisa İl Emniyet Müdürlüğü olarak tarım, sanayi şehri olan, Ege’nin incisi Manisa’mızın gerek eğitim camiasına gerekse tarım ve sanayisinde servis sektöründe, toplu taşıma araçlarında, taksi esnafımızın bütün şoför esnafımızı temsilen Şoförler Odası’nı ziyarette bulundum. Kendilerine, bütün üyelerine hayırlı bol kazançlar, kazasız belasız günler diliyoruz. Emniyet müdürlüğü olarak her türlü destek ve paylaşıma açığız. İnşallah bundan sonra da aynı koordinasyon içerisinde şehrimizin huzuru ve konforu için gerekli gayreti göstereceğiz” dedi. 
Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Salih Karaağaç, Emniyet Müdürü Aktaş’ın gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Aktaş’ın ekibiyle birlikte atandığı günden itibaren kentin huzuru ve güvenliği için var gücüyle çalıştığını söyledi, bütün şoför esnafı adına teşekkür etti. Karaağaç, “Oda olarak, şoför esnafı olarak Manisa Emniyet Müdürlüğümüz başta olmak üzere, trafik şubemizle etle tırnak gibiyiz.

 

 Sürekli istişareler halindeyiz. Göreve geldiğiniz andan itibaren Manisa’da yapmış olduğunuz huzur operasyonları gerçekten takdire şayan. Bakıyoruz sahada sizleri görüyoruz. Manisa’nın buna çok ihtilacı vardı. Uyuşturucu ve kaçaklığa yönelik gerçekleştirdiğiniz operasyonlar halkımızı çok memnun etmiştir” dedi.


KURBAN BAYRAMI

MANİSA 1965 MASTERLER DERNEĞİ KURBANBAYRAM

Türk Eğitim Sen Manisa Şubesinden öldürülen okul müdürü İbrahim Oktugan için eylem

BAŞKAN DURBAY ANNELER GÜNÜ KUTLAMALARINA KATILDI

Manisalı Şair Aytekin Karapaça'ya Edebiyat Dalında Bir Ödül'de Kocaeli'den Geldi

MODİFİYE TUTKUNLARI ORTAKÖY’DE BULUŞTU

Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Tıp Fakültesi Tıp Eğitimi Kulübü tarafından Adli Vakalar Sempozyumu gerçekleştirildi

MUHTARLARLA BULUŞAN BALABAN: ‘SORUNLARI ORTAK ÇÖZECEĞİZ’

  • Pazartesi 36.2 ° / 16.3 ° Güneşli
  • Salı 37.9 ° / 18.7 ° Güneşli
  • Çarşamba 38.1 ° / 18.9 ° Güneşli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.