DEVA PARTİSİ BİTLİSLİLER DERNEĞİNE ZİYARET ETTİ

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Sivil Toplumla İlişkiler Başkanı Hasan Karal, Manisa teşkilat çalışmaları kapsamında Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

25 Aralık 2021 - 00:00

Ziyarette Karal’a, Deva Partisi Kurucular Kurulu üyesi S. Halil Özsoy, Deva Partisi Manisa İl Başkanı Süreyya Sakınç ve partililer eşlik etti.
Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cevdet Çiçek, İstanbul’daki program nedeniyle yer almazken Dernek Başkan Yardımcısı Necip Bayram, Deva Partisi yetkililerine gerçekleştirdikleri ziyaret için teşekkür etti.
Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Sivil Toplumla İlişkiler Başkanı Hasan Karal, kendilerini en iyi şekilde ağırlayan Bitlisliler Derneği yöneticilerine teşekkür etti. Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın selamlarını iletti. Karal, bu ülkede bin yıldan beri Türk, Kürt, Çerkes, Laz birlikte yaşadığını vurguladı. Karal, bu ülkeye fitne sokmayacaklarını, sokmak isteyenlere de izin vermeyeceklerini kaydetti. Karal, “Genel Başkanımız Ali Babacan liderliğimizin ülkemiz için bir yola girdik. Bu ülkemizi, bu vatanımızı dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biri yapmak için hepimiz gayret edeceğiz” dedi.
Bu haber 1350 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum