DEMİRCİ BELEDİYESPOR'DA HEDEFLER BÜYÜK!

Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk, Demirci Belediyespor'un gençlerin desteği sahalara döneceği ve futbol da güzel başarılara imza atacağını söyledi.

DEMİRCİ BELEDİYESPOR'DA HEDEFLER BÜYÜK!
21 Eylül 2021 - 16:09


Demirci Belediyespor ziyaretinde takımın altyapı sorumluluğuna İlçede futbolun gelişmesine büyük emek harcamış Ali Rıza İşçi,  A Takım sorumluluğuna Özkan Özkahraman, Takımın Futbol Şube Sorumluluğuna ise Halis Aydın getirildiği açıklandı.Demirci Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Çoban'ın da yer aldığı görüşmede yine belediyespor'un gelişmesine yıllarca emek harcamış futbolcu Mustafa Er ve futbolcu Oğuzhan Gür'de yeniden sahalara dönmek için sözleşme imzaladılar.

GENÇLERİMİZLE BELEDİYESPORU ŞAMPİYON YAPACAĞIZ

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada " Takımımız Demirci Belediyespor gençlerimizle ve vatandaşlarımızın desteği ile güzel başarılara imza atacaktır. Hedefimiz ilçemizde gençlerimizin spora olan ilgisini arttırmak, bunun yanı sıra takımımızı üst liglere taşımaktır. Gençlerimizin her daim yanındayız. İlçemize yaptığımız tenis ve halı sahalarını gençlerimizin daha iyi şartlarda spor yapabilmeleri için yaptık. Kaymakam İbrahim Ethem Akıncı stadımızı sil baştan Gençlik ve Spor Bakanlığımızın destekleri ile yeniledik. Takımımız antrenmanlara başlayarak sezona iyi bir şekilde hazırlanacak. Belediyemiz olarak her daim spora olan desteğimizi sürdüreceğiz. İlçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.


Başkan Selçuk, “Demirci Belediyespor takımımız ileriki dönemlerde futbolun yanı sıra farklı spor branşlarının da yer almasını hedefliyoruz. Farklı spor branşları ile gençlerimizi başarıya taşıyacak" dedi.

Demirci Belediyespor ekibi de Başkan Selami Selçuk'a Belediyespor başta olmak üzere spora ve sporcuya verdiği destekten dolayı teşekkür ettiler.
 
Bu haber 1214 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum