CEMİL UĞUR"DESTEK BEKLİYORUZ "

Manisa Esnafspor kız futbol takımı antrenörü Cemil Uğur zor koşullarda mücadeleye devam ettiklerini ve kadın futbolu gelişimi için destek beklediklerini ifade etti. 

CEMİL UĞUR"DESTEK BEKLİYORUZ "
13 Ekim 2021 - 10:32


Pandemi nedeniyle oynanamayan Kadın liglerinde yeni sezon tüm liglerde oynanacak. Manisa merkezde Manisa Esnafspor 3.ligde ve Soma Zaferspor ise 2.ligde Manisa'yı temsil edecek. Manisa'nın kız futbolunda merkezde temsilcisi Manisa Esnafspor  yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor 

Manisa Esnafspor sezon hazırlıklarına 8 Eylül Stadı’nda 22 sporcusu ile çalışmalarını sürdürüyor. 

İLGİ AZALDI


Kadın futboluna son yıllarda ilginin azaldığını, bunun için ekstra çaba sarf ettiklerini ifade eden takımın teknik sorumlusu Cemil Uğur "Kadın futbolunda kısıtlı imkanlar ile Manisamızı temsil etmeye çalışıyoruz. Bu sezon yıldızlar liginde ve A Takım düzeyinde müsabakalara katılacağız.

Kulüp olarak okulları tarayarak ve kişisel çabalarımız ile takımımızı oluşturduk. Bu konuda okullarımızda destek olan öğretmenlerimiz ve idarecilerimize çok teşekkür ederiz.

Kadın futbolunun Manisa'da gelişimi için yetkililerden de destek bekliyoruz. Deplasman için araç ve maddi destek bekliyoruz. Bu konuda girişimlerimizi de sürdürüyoruz. 


İnşallah verdiğimiz emek ve çabalara kadın futbolunun Manisa 'da ve Türkiye’de gelişimine katkıda bulunmuş oluruz. "açıklamasını yaptı. 
 
Bu haber 951 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum