Canlı yayında gözaltına alındı!

21 yaşındaki Ali Dikmen ve kız kardeşi Fulya Öztürk  (Fulya ile umudum olsun)programına katıldılar.Canlı yayında soru yağmuruna tutulan Ali Dikmen kendi itiraf ederek suçunu kabul etti.3 gündür Deniz Kaya benim evimde olduğunu itiraf etti.

Canlı yayında gözaltına alındı!
09 Eylül 2021 - 00:01

Manisa'da 17 gündür kayıp olan 13 yaşındaki Deniz Kaya'yı polis parkta buldu.  Kızını bulmak için Fox Tv'de yayınlanan, Fulya ile umudum olsun programına katılan acılı anne Elif Kaya bir anda Türkiye'nin gündemine taş gibi oturdu.

11 yaşındayken Mert Kılıç tarafından tecavüze uğrayan, Deniz Kaya Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde psikolog yardımı alıyordu.9 Ağustos tarihinde kaçırılan 13 yaşındaki Deniz Kaya kendisine tecavüz eden arkadaşı 21 yaşındaki Ali Dikmen'in evinde bulunmuştu.
Baba İsmail Kaya ve Annesi Elif Kaya'nın şikayeti üzerine Manisa'nın Yunusemre ilçesi Horozköy mahallesinde oturan dövmecilik yapan Ali Dikmen küçük  kızı Manisa Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi ekiplerine teslim etmişti.


2007 doğumlu  Deniz Kaya Nöbetçi Savcı talimatı ile Çocuk Şube Müdürlüğü görevlilerince Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı İlk Kabul ve Değerlendirme Birimine teslim edilmişti.4 çocuk annesi Elif Kaya dün katılmış olduğu Televizyon programında hıçkıra, hıçkıra ağlamıştı ,kızımı bulun diye.
Fox Tv sunucusu ünlü gazeteci Fulya Öztürk (Fulya ile umudum olsun) 42'inci bölümünde canlı yayında Manisa İl Emniyet Müdürü ve Cumhuriyet Savcılarına seslenmişti.

11 yaşındaki kız tecavüz ediliyor 28 yaşındaki tecavüzcü Mert Kılıç hiç bir ceza almıyor. Aynı kız arkadaşı Ali Dikmen tarafından kaçırılıyor ve serbest bırakılıyor bu nasıl "Adalettir" diye isyan etmişti.
Aradan bir gün geçmeden 13 yaşındaki Deniz Kaya bu gün bulundu.
"ACILI ANNE KIZININ BULUNDUĞUNU CANLI YAYINDA ÖĞRENDİ"


21 yaşındaki Ali Dikmen ve kız kardeşi Fulya Öztürk  (Fulya ile umudum olsun)programına katıldılar.Canlı yayında soru yağmuruna tutulan Ali Dikmen kendi itiraf ederek suçunu kabul etti.3 gündür Deniz Kaya benim evimde olduğunu itiraf etti.
"KAYIP KIZ ÇAÇALARIN ELİNE DÜŞÜRÜLMÜŞ"
Canlı yayında açıklamalarda bulunan dövmeci Ali Dikmen şu ifadeleri verdi.
Kızın gideceği yeri olmadığı için evime aldım.Biz sevgili olduk diyen Ali Dikmen 13 yaşındaki kızın kollarına ali dövmesi yapmış Sunucu  Fulya Öztürk'ün küçük kıza nasıl olur da dövme yaparsın sorusuna şu cevabı verdi.
"Ben onun ufak olduğunu bilmiyordum. Bana kendisinin 19 yaşında olduğunu söyledi.Sorular üzerine canlı yayına gelen kız kardeşi  canlı yayını terk etti.


"KÜÇÜK KIZI UYUŞTURUCAYA ALIŞTIRMIŞ"
Bulunduğu evinin yakınlarında boş bir evde 3 kız çocuğunun daha olduğu tespit edildi.Küçük kızı fuhuşa zorlayan ve çaçaların eline teslim eden Ali Dikmen canlı yayında polis tarafından gözaltına alınıp götürüldü.METİN DURMAZ
Bu haber 3103 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum