BÜLENT TANRIVERDİ"TEK DİLEĞİMİZ….."

Alt yapıya son yıllarda büyük önem veren Horozköyspor futbol okulları forma dağıtım töreninde Kulüp Başkan Yardımcısı Bülent Tanrıverdi ” Yeni sezon formalarımızı ilk grubumuza dağıttık. Vatana, millete, bayrağa, armaya, saygı gösterecek nesiller yetiştirmek tek dileğimiz.”dedi.

BÜLENT TANRIVERDİ"TEK DİLEĞİMİZ….."
27 Haziran 2021 - 00:00


Manisa’nın köklü kulüplerinden Horozköyspor alt yapıda pandemi kuralları çerçevesinde çalışmalarına başladı.150 kişiyi bulan alt yapısı ile Horozköyspor’da çalışmalar kulüp halı sahasında gruplar halinde Muhsin Karip yönetiminde devam ediyor.

Alt yapı grupları yeni forma dağıtımı kulüp halı sahasında velilerin katılımı ile yapıldı.  Kulüp Başkan Yardımcısı Bülent Tanrıverdi,


“Elbet bir gün herkes bu fani dünyadan göçüp gidecek. İlk sorulacak soru, fani dünyada elle tutulur ne yaptın? Vereceğimiz cevap çok basit Allah’a şükür çocukları sevindirmek için elimizden geleni yaptık diyebileceğiz. Yeni sezon formalarımızı ilk grubumuza dağıttık. Vatana, millete, bayrağa, armaya, saygı gösterecek nesiller yetiştirmek tek dileğimiz. ”şeklinde çok anlamlı bir açıklama yaptı.


Horozköyspor’ da 150 sporcu ile çalışmalar pandemi kurallarına uyarak gruplar halinde haftanın 5 günü sabah ve akşam olmak devam ediyor.

Muharrem KAZER


 
Bu haber 1302 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum