BAŞKAN ÜZEN İNTERNET KAFELERİN SORUNLARINI DİNLEDİ

Manisa Elektronik Ürün Güvenlik Sistemleri Telekomünikasyon Cihazları Esnaf Odası Başkanı Mehmet Üzen, odaya kayıtlı internet kafe üyeleriyle kahvaltıda  bir araya geldi ve gündemi değerlendirdi.

BAŞKAN ÜZEN İNTERNET KAFELERİN SORUNLARINI DİNLEDİ
19 Eylül 2021 - 14:46 - Güncelleme: 19 Eylül 2021 - 17:36


Manisa Şehzadeler ilçesinde bulunan Cafetto’da üyelerle buluşan Başkan Üzen, sorunları dinledi.

 SALGIN ÇOK ETKİLEDİBaşkan Üzen, koronavirüsün bütün dünyayı etkilediğini, ülkemizde de Sektör olarak en çok internet kafeleri, kahvehaneleri, lokantaları etkilediğini ifade ederek,
 “Bizim mesleki sorunlarımız var. Sorunlarımızı görüşmek için bu toplantıyı gerçekleştirdik. Buradan çıkacak ortak kararlarla bundan sonraki süreçte internet kafelerle ilgili ne yapabiliriz bunları ele alıyoruz. Tabi çok zorlu bir süreç geçirdik. Koronavirüs bütün dünyayı etkiledi. Sektör olarak en çok internet kafeleri, kahvehaneleri, lokantaları etkiledi.”dedi.

 
TEŞEKKÜRBu süreçten sonra hepimiz çok zorlu günler geçirdik. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum diyerek sözlerine devam eden Başkan Üzen,

“ Ufak ta olsa bize bir katkı sağladı. İnşallah bundan sonra bir daha kapanmaya gitmeyiz. İnşallah sektör olarak, meslek olarak bir daha kapanmayız. Esnafımızın kurallara uymalarını istiyoruz” dedi.
Başta internet kafe sahipleri olmak üzere herkese aşı olmaları konusunda çağrıda bulunan Üzen, “Dükkanlarımızın açık kalması için hepimizin aşı olmasında fayda var. Aşımızı olursak kapanma konusu gündeme gelmez. Onun için bütün esnaflarımıza, vatandaşlarımıza aşı olması konusunda çağrıda bulunuyorum” diyerek sözlerini tamamladı.


 
Bu haber 1036 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum