Başkan Ergün, Regaip Kandili'ni Kutladı

  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Regaip Kandili dolayısıyla mesaj yayınlayarak tüm Manisalıların ve Türk-İslam aleminin kandilini tebrik etti

Başkan Ergün, Regaip Kandili'ni Kutladı
17 Şubat 2021 - 16:05


 
Regaip Kandili dolayısıyla mesaj yayınlayan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, mesajında şunlara yer verdi: “İslami feyiz ve bereketin mevsimi olan mübarek üç ayların ilk meyvesi olan Regaip Kandili’ni idrak ediyor olmanın manevi hazzını yaşıyoruz. Bu mübarek günleri fırsat bilerek, ellerimizi semaya açıp yüce Allah’tan af ve mağfiret istemeye, birbirimizle kucaklaşmamız gerektiğine inanıyorum. Dünyamız ve ülkemiz, koronavirüs salgını nedeniyle zor bir dönemden geçiyor. Öncelikle bu mübarek günlerin ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyor, Cenab-ı Allah’ın ülkemizi her türlü afetten, kazadan ve beladan korumasını niyaz ediyorum.”
Şehitlerimizi Andı


“Bunun yanında ülkemizin bölünmez bütünlüğünü korumak için yurdumuzun dört bir yanında ve sınırlarımızın ötesinde görev yapan kahraman asker ve polislerimizi selamlıyor, yüce Allah’tan evlatlarımıza güç kuvvet niyaz ediyorum. Irak’ın kuzeyi Gara’da bölücü terör örgütüne yönelik operasyonlar sürerken, 13 evladımızı kahpece şehit eden hainleri nefretle lanetliyor, tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum.”
Bu haber 1675 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum