AMATÖRDE HEYECAN DEVAM EDİYOR

2021-2022 sezonunda Manisa amatör kümelerde 5.hafta heyecanı yaşanacak

AMATÖRDE HEYECAN DEVAM EDİYOR
26 Kasım 2021 - 00:13 - Güncelleme: 26 Kasım 2021 - 12:27

Süper amatör kümede 3 grup ve 1.amatörde kış grubu olarak 6 grupta başlayan amatör kümelerde haftaya 25 müsabaka ile devam edilecek. Bu arada bölgesel amatörde mücadele eden takımlarımız 3 müsabakayı Manisa’da oynanacak
Manisa merkez ve ilçelilerinde oynanacak olan maç programı şöyle:


27.11.2021 CUMARTESİ                                                                


       KATEGORİ           1.TAKIM              2.TAKIM                   SAAT       SAHA
         1.Amatör-A        YUNTDAĞ           KARAOĞLANLI      14:00      E.DİLEK
         1.Amatör-A        K.KÖPRÜLÜ        HAMZABEYLİ         13:00      SEKİZ EYLÜL
          1.Amatör-A        MANİSAGÜCÜ   AKMESCİT               15:00       SEKİZ EYLÜL
         1.Amatör-C        SAZOBA               ZEYTİNLİOVA B.    14:00      SAZOBA
         1.Amatör-C        AKHİSARGÜCÜ  GÖLMARMARA     14:00      KOVALIK


          1.Amatör-C        GÖRDESSPOR    HAMİDİYE               14:00     GÖRDES
         1.Amatör-D        KASABASPOR    ÇIKRIKÇISPOR       12:30   ATATEPE
         1.Amatör-D        T.GENÇLİKGÜCÜ SELVİLİTEPE         13:00    IRLAMAZ
         1.Amatör-F        ÜZÜMOVALI      KULA ÜLKÜ             12:30   ALAŞEHİR         
        1.Amatör-F        S.AYYILDIZ          SELENDİ BLD.        15:00    ALAŞEHİR         


        SAL-B                  ÇEPNİDERE          1975 MALTA          15:00    ATATEPE
        SAL-B                  ÇATALKÖPRÜ      A.ÇOBANİSA        14:00  ÇIKRIKÇI
               
 
28 .11.2021PAZAR                                                                                                           

         KATEGORİ           1.TAKIM              2.TAKIM                              SAAT     SAHA
         1.Amatör-B        Ş.SEKİZEYLÜL     AKGÜNSPOR                     11:00     SEKİZ EYLÜL
          1.Amatör-B        45 MANİSA YAŞAM M.BAŞAKŞEHİR         13:00     SEKİZ EYLÜL
           1.Amatör-B        K.POMAK            M.ŞİMŞEK                       14:00        KARAAĞAÇLI
         1.Amatör-E        SALİHLİ SANAYİ       SART                           12:30        SALİHLİ A.KARAYİĞİT
        1.Amatör-E        KOCAÇEŞME      POYRAZDAMLARI          15:00       SALİHLİ A.KARAYİĞİT
        1.Amatör-E        DEMİRCİ BLD     S.ÖZGENÇLERBİRLİĞİ   14:00       DEMİRCİ             
       1.Amatör-F        ÇANAKÇI             A.YENİMAHALLE              14:00        SARIGÖL             
           SAL-A    SARUHANLI BLD            KAYALIOĞLU                14:00         İSHAKÇELEBİ
         SAL-A    GÖRDES BLD      LALELİ                                        14:00         GÖRDES              
         SAL-A    MECİDİYE            HALİTPAŞA                                     14:00          KARABULUT
        SAL-A    KARAKÖY FK      ACAR İDMAN                              15:00          SEKİZEYLÜL
       SAL-C    KULA SPOR         KİLLİK GB                                   14:00          KULA JEOPARK
       SAL-C    ALAŞEHİR BLD   KAPANCI SPOR                         14:00           ALAŞEHİR           
      BAL-9/1 B.HACIRAHMANLI         BLD.BOLVADİN             14:00          TURGUTLU YEDİ EYLÜL
      BAL-9/1 YUNUS EMRE BLD.  NK KARAVAN AHMETLİ   14:00          TEVFİK LAV
      BAL-9/2 MANİSASPOR  MANİSA SANAYİ                      14:00        A.ÇOBANİSA
                                                                                                                 
               

 
Bu haber 667 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum