Akhisarlı Serpil Yeni Saruhanlı'da klip çekti

“Memleketim Manisa” şarkısı için Manisa genelinde klip çeken aslen Akhisarlı olan ve Vatan TV’de müzik programı yapan Ankaralı Serpil lakaplı Serpil Yeni, Saruhanlı’da da klip çekimlerini gerçekleştirdi.

Akhisarlı Serpil Yeni Saruhanlı'da klip çekti
06 Nisan 2018 - 12:17 - Güncelleme: 06 Nisan 2018 - 12:23

Aslen Akhisarlı olan ve Vatan TV’de müzik programı yapan Ankaralı Serpil lakaplı Serpil Yeni, geçen ay programında sözü ve müziği kendisine ait olan yeni şarkısı Memleketim Manisa’yı okumuş ve özellikle Manisalılar tarafından çok beğenilmişti. Bunun üzerine şarkıya çekilecek klibin Manisa’nın ilçelerinde olması gerektiğine karar veren Yeni, Manisa merkez ve tüm ilçelere giderek klip çekimlerini gerçekleştirdi.

Yeni şarkısına çektiği klibinde bütün ilçelerin olmasına dikkat eden Yeni, bu kapsamda Saruhanlı’ya gelerek Saruhanbey Anıtı önünde çekimlerini yaptı. Manisa merkezde ağlayan kaya ile manolya meydanında yapılan çekimlerde vatandaşların yoğun ilgisi nedeniyle renkli görüntüler yaşandı.

2016 yılında çıkardığı “Havan Batsın Şekerim” adlı albümü çok beğenilen Serpil Yeni’nin ailesi Akhisar’ın Kulaksızlar Mahallesinde yaşıyor. Geçtiğimiz ay çıkardığı ve daha önce ki albümünü gölgede bırakacak yeni şarkısı Memleketim Manisa’nın klip çekimlerinin Akhisar ayağında, Akhisar Belediyesi hizmet binası önünde ve Milli Egemenlik Meydanında Chevrolet marka araca binen Serpil Yeni, hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Klip çekimlerinin 17 ilçede gerçekleştirdiklerini ifade eden Serpil Yeni, “Tüm ilçelerde klip çekimlerimizi tamamladık ve her yerde çok güzel şekilde karşılandık. Manisalı hemşerilerimin bu kadar büyük ilgisi beni çok mutlu etti. Çekimler çok güzel oldu. Bu arada çok yorgunum, gribim aşırı derecede hastayım. Ama Memleketim Manisa türküsü için ve Manisa’nın tanıtımı için elimden gelen her şeyi yapmaya razıyım. Sunduğum programın formatı Ankara olduğu için o yüzden Ankara kelimesi geçiyor ancak aslen Manisa Akhisarlıyım. Çektiğimiz “Memleketim Manisa” klibi 13 Nisan Cuma akşamı Vatan TV ekranlarında akşam saat 20.15’de gibi başlayan programımızda yayınlayacağız. Özellikle Manisalı hemşerilerimin desteklerini bekliyorum” dedi.

SERKAN KÜL

Bu haber 8466 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum