AKHİSAR ORYANTİRİNG RÜZGARI KARŞIYAKA'DA ESTİ

İzmir Oryantiring İl Temsilciliğinin Koordinasyonunda, Karşıyaka Belediye Başkanlığının destekleri ile düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Karşıyaka Oryantiring Şampiyonası  Bostanlı Uğur Mumcu Parkında gerçekleştirildi. Akhisar Oryantiring Ekibi , yarışmadan 12 kupa ve 24 madalya ile döndü.

 AKHİSAR ORYANTİRİNG RÜZGARI KARŞIYAKA'DA ESTİ
31 Ekim 2021 - 07:17 - Güncelleme: 31 Ekim 2021 - 07:33

Özgür Morbel, Muammer İnan, Fehmi Yaman , Bülent Aygün’den oluşan İdari ve Teknik ekibin yanı sıra  Hüseyin Gökay  , Rüstem Kurt , Burak Yaman ,Duygu Yurt, Zeliha Nur Araz ,Hüsna Nefes Aşık ,Nevzat Burak Akay ,Ahmet Mert Çoktiryaki ,Meltem Doğru ,Leyla Başyiğit , Ferdi Başyiğit, Esma Akdağ, Muhammet Yüksel, Hikmet Aktaş, Sude Nur Ural, Süleyman Erkek, Merve Nur BAHAR, Kayra Arıkan, Asil Yıldırım, Merve Erdinçli, Orhan Alper Karadeniz, Özcan Karadeniz , Sude Koç , Melda ÖNER’den oluşan Sporcu kadrosuyla Akhisar Oryantiring Ekibi , yarışmadan 12 kupa ve 24 madalya ile döndü.

Yarışma hakkında bilgi veren Akhisar Oryantiring ekibinin Antrenörü  Özgür Morbel ; Cumhuriyetimizin 98.nci Kuruluş Yılında düzenlenen bu güzel etkinliğe Akhisar Oryantiring Ailesi olarak 27 kişilik bir kafile ile katıldık . 12 sporcumuz kürsüde yer alarak bu güzel gündeki sevincimizi perçinlemiş oldular.Salı, Perşembe ve Pazar günleri yaptığımız çalışmalar ile yeni sporcularımıza Oryantiring’i öğretirken , yarışmacı sporcularımıza da teknik ve performans antrenmanlarımızı sürdürmekteyiz. Yarışma ile ilgili desteklerini esirgemeyen Akhisar Belediye Başkanı Sayın Besim Dutlulu ve Akhisar Bld.Spor Kulübü Başkanı Sayın Ekrem Kayserili’ye tüm ekip olarak teşekkür ediyoruz” dedi.
Dereceye Giren Sporcular:


Erkek 10 Yaş Kategorisinde Hikmet Aktaş 2.lik kupa ve madalyası
Erkek 12 Yaş Kategorisinde Orhan Alper Karadeniz 3.lük kupa ve madalyası
Erkek 12 Yaş Kategorisinde Süleyman Erkek  4.lük kupa ve madalyası
Erkek 18 Yaş Kategorisinde Burak Yaman 1.lik kupa ve madalyası
Erkek 20 Yaş Kategorisinde Rüstem Kurt 3.lük kupa ve madalyası
Kadın 12 Yaş Kategorisinde Hüsna Nefes Aşık 1.lik kupa ve madalyası


Kadın 18 Yaş Kategorisinde Meltem Doğru  2.lik kupa ve madalyası
Kadın 18 Yaş Kategorisinde Esma Akdağ 3.lük kupa ve madalyası
Kadın 20 Yaş Kategorisinde Merve Erdinçli 1.lik kupa ve madalyası
Kadın 20 Yaş Kategorisinde Zeliha Nur Araz 2.lik kupa ve madalyası
Kadın 20 Yaş Kategorisinde Duygu Yurt 3.lük kupa ve madalyası


 
Bu haber 1171 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum