Ahmet Bayram'dan 2 Günde 2 Birincilik

Manisa Büyükşehir Belediyespor'un şampiyon sporcusu Ahmet Bayram, Polatlı Yarı Maratonu'nda ve Kütahya 30 Ağustos Zafer Koşusu'nda iki önemli başarı elde etti

Ahmet Bayram'dan 2 Günde 2 Birincilik
31 Ağustos 2021 - 16:26


 29 Ağustos'ta Duatepe Yarı Maratonu 10 kilometre kategorisinde yaş grubunda 1'inci olan Ahmet Bayram, bir gün sonra da Kütahya 30 Ağustos Zafer Koşusu'nda yaş grubunda birincilik kürsüsüne çıktı.
 
Manisa Büyükşehir Belediyespor'un şampiyon atleti Ahmet Bayram, geçtiğimiz hafta bir gün arayla iki önemli koşuya katıldı. Ahmet Bayram ilk olarak Sakarya Zaferi'nin 100. Yılı kutlamaları kapsamında 29 Ağustos'ta Polatlı Belediyesi'nin düzenlediği Duatepe Yarı Maratonu'nda 10 kilometre kategorisinde koştu. Gordion Antik Kenti, Duatepe ve Sakarya Meydan Muharebesi tarihi alanları üzerinde gerçekleştirilen koşuda 35,29'luk derece elde eden Ahmet Bayram genel klasmanda 4'üncü, yaş grubunda ise birinci sırada yer aldı. Şampiyon sporcumuz Ahmet Bayram bir gün sonra ise Kütahya'da 30 Ağustos Zafer Koşusu'na katıldı. Türkiye genelinden birçok sporcunun yer aldığı 10 kilometrelik parkuru 35 dakika 46  saniyede tamamlayan Bayram, genel klasmanda 8'inci, yaş grubunda ise ilk sırada yer aldı. Manisa Büyükşehir Belediyespor çatısı altında yeni başarılar elde etmek için çalışmalarını aralıksız sürdüreceğini belirten Ahmet Bayram, kendisine sağlanan desteklerden dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Güzgülü’ne teşekkür etti.


Bu haber 1039 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum