Reklam
Bugun...


Reklam
SÜPER AMATÖR KÜMEDE PERDE KAPANIYOR
2018-2019 sezonunda normal sezon bu hafta oynanacak olan maçlar la tamamlanacak.

SÜPER AMATÖR KÜMEDE PERDE KAPANIYOR
+ -
Reklam

2018-2019 sezonunda normal sezon bu hafta oynanacak olan maçlar la tamamlanacak.

Süper amatör kümede 18.hafta maçları ile normal sezon tamamlanacak.2 Grup olarak son kez oynanan süper amatör kümede 2 gruptan toplam 8 takım da 1.amatör kümeye düşecek.

Gruplarında ilk iki sıraya giren Yunusemre Bld. spor, Sanayispor, Kulaspoır ve Alaşehir Bld.spor’un katılacağı   4 takımlı paly-off  son kez oynanacakSüper amatör küme gelecek sezon tek grupta ve 14 takım ile oynanacak.

2.AMATÖR KÜMEDE HEYECAN DEVAM EDİYOR

Geçtiğimiz hafta başlayan 8 grupta mücadelenin devam ettiği 2.amatör kümede lige 2.hafta maçları ile devam edilecek. Haftanın programı ise şöyle:

 

2.AMATÖR

SARUHANLI 7 EYLÜL

M.GENÇLERBİRLİĞİ

09.03.2019

16:00

SARUHANLI

SARUHANLI

 

 

MALTA SPOR

İMAM HATİPLER

09.03.2019

16:00

MERKEZ

E.DİLEK

 

 

ALAYBEY İ.Y.

YUNTDAĞ

09.03.2019

16:00

MERKEZ

SEKİZEYLÜL

 

 

GÖRDES

KARABULUT

09.03.2019

15:00

GÖRDES

GÖRDES

 

 

SAZOBA

TURGUTALP

09.03.2019

15:00

AKHİSAR

SAZOBA

 

 

SELÇİKLİ

SOMA ZAFER

09.03.2019

16:00

AKHİSAR

KOVALIK

 

 

RAZLI

S.ÖZGENÇLERBİRLİĞİ

09.03.2019

15:00

SALİHLİ

İ.ERDİNÇ

 

 

KURTULUŞ

SART

09.03.2019

12:00

SALİHLİ

A.KARAYİĞİT

 

 

S.SANAYİ

KEMERDAMLARI

09.03.2019

14:00

SALİHLİ

A.KARAYİĞİT

 

 

YILDIZGÜCÜ

S.AYYILDIZ

09.03.2019

16:00

SALİHLİ

A.KARAYİĞİT

 

SÜPERAMATÖR

YUNUSEMRE BL

GÖRDES BLD

09.03.2019

14:00

MERKEZ

KARAALİ

 

 

M.SANAYİ

DONATIM

09.03.2019

14:00

MERKEZ

E.DİLEK

 

 

SARUHANLI BL

KAYALIOĞLU

09.03.2019

14:00

SARUHANLI

HACIRAHMANLI

 

 

 

 

 

 

 

 


 

     

DM YILDIRIM

M.ŞİMŞEK

10.03.2019

 16.00

SEKİZEYLÜL

 

2.AMATÖR

LALELİ ZAFER

MERKEZ EFENDİ

10.03.2019

16:00

MERKEZ

E.DİLEK

 

 

K.POMAK

KAYAPINAR ÇEVİK

10.03.2019

16:00

MERKEZ

KARAAĞAÇLI

 

 

İSHAKÇELEBİ

Ş.SEKİZ EYLÜL

10.03.2019

16:00

SARUHANLI

İSHAKÇELEBİ

 

 

M.ESNAF

AKMESCİT

10.03.2019

12:00

MERKEZ

SEKİZEYLÜL

 

 

S.BOZKÖY

MURADİYE

10.03.2019

14:00

MERKEZ

SEKİZEYLÜL

 

 

A.ÇAĞLAYAN

HAMİDİYE

10.03.2019

14:00

AKHİSAR

KOVALIK

 

 

MEDAR GB

ZEYTİNLİOVA

10.03.2019

16:00

AKHİSAR

KOVALIK

 

 

ALEM SPOR

URGANLI GEDİZ

10.03.2019

14:00

TURGUTLU

ATATEPE

 

 

14 YILDIZ

T.GENÇLİKGÜCÜ

10.03.2019

16:00

TURGUTLU

ATATEPE

 

 

T.EGE GENÇLİK

AVŞAR BİLGİ

10.03.2019

16:00

TURGUTLU

IRLAMAZ

 

 

ÇANAKÇI

A.YENİ MAH.

10.03.2019

15:00

SARIGÖL

TRAZLAR

 

 

KÖSEALİ

EŞMELİLER

10.03.2019

15:00

SALİHLİ

KÖSEALİ

 

SÜPERAMATÖR

KULA ÜLKÜ

Gördes GÜNEŞLİ

10.03.2019

14:00

KULA

KULA

 

 

POYRAZDAMLARI

KOCAÇEŞME

10.03.2019

14:00

SALİHLİ

POYRAZ

 

 

İSTASYON GENÇLİK

ALAŞEHİR BLD

10.03.2019

14:00

TURGUTLU

IRLAMAZ

 

 

AHMETLİ BLD

SARIGÖL GB B

10.03.2019

14:00

AHMETLİ

ALAHIDIR

 

 

Muharrem KAZER




Kaynak: Muharrem KAZER

Bu haber 157 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ



İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI