Bugun...


AMATÖRDE YOĞUN HAFTA

AMATÖRDE YOĞUN HAFTA
+ -
Reklam

Manisa ‘da 2019 -2020 sezonu amatör kümede geçen hafta başlamıştı. Bu hafta 1.amatör kümede 3 grupta daha mücadelelerin başlaması ile yoğun bir hafta yaşanacak

 

Manisa ‘da amatör kümede tüm gruplar bu hafta sonu başlıyor. Bal, süper ve 1.amatör kümede cumartesi ve Pazar günü toplam 30 müsabaka oynanacak.

Haftanın programı ise şöyle:

 

 

             

             05.10.2019 CUMARTESİ

             

              1.Amatör-B        PAŞAKÖY            S.YEDİEYLÜL 13:00           İSHAKÇELEBİ

                1.Amatör-B        MÜTEVELLİ        SARUHANLI YILMAZ 15:30 MÜTEVELLİ

                1.Amatör-B        SARUHANLI BLD HALİTPAŞA 15:00 SARUHANLI

                1.Amatör-B        M.AYYILDIZ        H.MEZARLIK 15:00 SEKİZ EYLÜL

                1.Amatör-E         KELİZAFER          KAPANCI 15:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT

                1.Amatör-E         EMİR     SALİHLİ KURTULUŞ 15:00 SALİHLİ EMİR

                1.Amatör-E         POYRAZDAMLARI SALİHLİGÜCÜ 15:00    SALİHLİ POYRAZDAMLARI

                1.Amatör-F         SARIGÖL GB BLD DEMİRCİ BLD  14:00     SARIGÖL            

                1.Amatör-F         SELENDİ BLD      EŞMELİLER 14:00              SELENDİ

                SüperAmatör    ACAR İDMAN     BİEKSPER H.RAHMANL  15:00     KIRKAĞAÇ         

                SüperAmatör    A.ÇOBANİSA     KOCAÇEŞME 15:00          A.ÇOBANİSA

                SüperAmatör    ALAŞEHİR BLD   1975 MALTA 15:00          ALAŞEHİR           

                SüperAmatör    GÖRDES BLD      DONATIM 15:00               GÖRDES             

                SüperAmatör    KİLLİK GB BLD    İSTASYON GENÇ 15:00 KİLLİK

                SüperAmatör    KULASPOR         KARAKÖYSPOR 15:00 KULA-JEOPARK

               

               

                 06.10.2019 PAZAR                                                                                         

               

              1.Amatör-A        K.ÇEVİK MANİSA YÖRÜK 16:00   E.DİLEK

                1.Amatör-A        KARAOĞLANLI  HOROZKÖY GENÇ 15:00 KARAOĞLANLI

                1.Amatör-A        ULUCAMİ           1965 NURLUPINAR 12:00 SEKİZ EYLÜL

                1.Amatör-A        Ş.SEKİZEYLÜL     DIŞ MAH.YILDIRIM 14:00 SEKİZ EYLÜL

                1.Amatör-A        AKGÜN LALELİ   06.10.2019          16:00     SEKİZ EYLÜL

                1.Amatör-C        BAKIR GB            KAYALIOĞLU     15:00     BAKIR

                1.Amatör-C        GÖLMARMARA TURGUTALP 15:00 GÖLMARMARA

                1.Amatör-C        MECİDİYE            AKHİSAR SANAYİ 16:00  AKHİSARKOVALIK

                1.Amatör-D        ÇEPNİDERE         ÇIKRIKÇI 16:00   ATATEPE

                1.Amatör-D        T.ESNAF              ÇATALKÖPRÜ    14:00     IRLAMAZ

                1.Amatör-D        T.EGE GENÇLİK SELVİLİTEPE       16:00     IRLAMAZ

                1.Amatör-D        URGANLI FK       KASABA               16:00    URGANLI

                1.Amatör-F         KULA ÜLKÜ        TEPEKÖY             14:00    KULA-JEOPARK

                BAL        SALİHLİ BLD.SP  GÖNEN BLD.SPOR           15:00     SALİHLİ R.TURAN

                BAL        YUNUS EMRE BL               BİGADİÇ BELEDİYE 15:00 TEVFİK LAV

 




Kaynak: Muharrem KAZER

Bu haber 300 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ



İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI